reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak zrzucic brzuch po ciąży

Dołączył(a)
23 Styczeń 2008
Postów
6
:-)czesc wszystkim jestem nowa.mieszkam w irlandii od półtora roku pół roku temu urodzilam Julkę.jest wspaniala.zastanawiam sie czy nie wiecie moze jak zrzucic brzuch ktory zostal po urodzeniu dziecka moze propozycje jakis cwiczen?zaczelam jezdzic na rowerze do cwiczen w domu ale to moze pomoze zrzucic kilogramy na udach ale nie na brzuchu:-(pozdrawiam wszystkich:happy2:
 
reklama
hej! ja ćwicze pilates [kupłam płyte z Gazetą Vita]i jest poprawa a urodziłam 4 miesiące temu i miałam bardzo duży brzuch, ponadto mam kupione specjalne majtki w których chodze, słyszałam tez o pasach poporodowych - podobno wciagane sa najlepsze, zastanawiam się czy nie kupić sobie takiego
 
hej Dziewczyny!
ja tak kraze po tym forum no i chyba jest dla mnie wątek, no ja zaczelam oddzisiaj ćwiczyć te słynne ćwiczenia wertera czyli "6" jest o tym forum i daje duze rezultaty. Ja urodzilam 2 miesiące temu i mam dosyc swojego brzucha, zawsze mialam plaski brzuch i o nim marze. wy tez macie takie duze brzuchy czy tylko ja jestem takim dziwakiem?? Pozdrawiam
 
hej:) ja miałam bardzo duży brzuch, no i po cc moze się wciągac do pół roku, tak powiedział mi lekarz, pPILATES NAPRAWDE DAJE REZULTATY, ale o ćwiczeniach wertera nie słyszałam JESICA, mogłabys coś w3iecej o nich napisać, podsć adresy stron, byłabym bardzo wdzieczna, myśle, że inne dziewczyny też:tak::tak::tak::tak::tak:
 
O tak,podaj moze linka do jakies stronki o tych cwiczeniach wertera-tez pierwsze slysze:-)
Ja co prawda mam jeszcze nieco czasu do porodu,ale mysle juz o tym,co bedzie PO ;-)
 
:rofl::rofl:wielkie dzięk, to + pilates i zobaczymy, jakie bedą rezultay,ŻEBY TYLKO MAŁY DAŁ MI CZAS NA TE ĆWICZENIA:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Cześć.
Ja też jestem tutaj nowa:)
Co prawda ja rodziłam 3 lata temu...W "likwidacji" brzuszka pomógł mi pas wyszczuplający i ćwiczenia.
Życzę wszystkim mamom wytrwałości w ćwiczeniach:)
Pozdrawiam!
 
reklama
cześć :-) ja urodziłam córeczkę 7 miesięcy temu... od początku roku porządnie wzięłam się za siebie i już widać rezultaty... :happy: ja jestem na lekkiej dietce (jem wszystko, tylko połowe :-p), nie jem po 18-tej i staram się ćwiczyć codziennie, dodatkowo od 6 dni robię 6 weidera... noszę też pas wyszczuplający... mam nadzieję, ze już niedługo znowu będę miała ładny brzuszek :-p Życzę wszystkim zrzucającym brzuszki powodzenia!! :-)
 
Do góry