reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka antykoncepcja po porodzie?

reklama
jak któraś już z Was napisała "seksowstrzymywacz" najlepsze lekarstwo :-) :-) :-) ma rewelacyjne wyczucie czasu .....
 
My tak jakSylwiaidziemy na żywioł :) I tak chcieliśmy zacząć starania o brata dla Oli gdzieś w czerwcu/lipcu, więc jak coś się przydarzy, to dramatu nie będzie... A jak już dostanę pierwszy okres, to spróbujemy kalendarzyk do tego czerwca i zobaczymy. O ile dostanę okres!! Ostatnie kilka dni jakoś tak się dziwnie czuję - pobolewa mnie podbrzusze, mam mdłości i jestem taka rozdrażniona... Grypa to nie jest, bo poza tym czuję się świetnie :) No, zobaczymy :) Mimo wszystkowolałabym poczekać do lata z poczęciem, niż taką :wpadkę kontrolowaną" sobie zafundować...
 
ja też urzywam tabletek Cerazette i zadowolona jestem choć na początku ciężko było się przyzwyczaić do regularnego przyjmowania. No a najleprzą naszą antykoncepcją jest Zosia :) , ona zawsze wie kiedy :eek: i się budzi :-) :-) :-) a ja z mężem jakoś głupio się wówczas czujemy .......
 
o wiedze że ty Aniu szykujesz się na drugiego bejbika. My chcemy żeby różnica była 3 albo 4 lata. Ja bym chciał być marcówką/kwietnówka 2010 :) Było by prawie 4 lata róznicy. A jak bedzie kulawo wpracy to 2009. NA 2007 i 2008 się nie piszę
 
My też gumki. Choć jak by była wpadka, nie obraziłabym się, bo chciałabym, żeby między dziećmi była mała różnica wieku, a zdecydować się jest ciężko, bo co tu ukrywać: ciąża jest męcząca. Poród też. :-)
 
My też narazie gumki jak skończę karmić będą jakieś tabletki więcej dzieci nie planujemy dwójka NAM wystarczy dodam że obydwie ciążę były zaplanowane.Jakby byłam wpadka (pfu,pfu,pfu)totalna załamka.Czy przy karmieniu piersią jak nie wystąpiła jeszcze miesiączka moiżna zajść w ciążę jakie jest wasze zdanie na ten temat!!!!!!!!!
 
reklama
U nas tez Cerazette,ale mialam isc w piatek do gina i nie poszlam i teraz ide w srode...Czas zmienic tabletki bo po pierwsze juz nie karmie piersia ,a dwa ze musze zmienic na cos co nie musze zazywac codziennie...:wściekła/y: Bo ciagle zapominam...Np.teraz juz dwa dni nie bralam...No i niby po 3 miesiacach brania cerazette mialo sie wszystko unormowac(plamienia itd) a tu ninci...Nie mam pojecia czy to plamienia czy miesiaczka...:szok: Bo tez niby nie mialam miec po nich okresu ale jak na moje to mam go teraz 2 razy w miesiacu...:szok: :szok: :laugh2: mysle o zastrzykach albo o plastrach...bo na spirale to ja sie za diabla nie zgodze...:no:
 
Do góry