reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka antykoncepcja po porodzie?

reklama
tym bardziej ze uwazam ze pierwsze dziecko kocha sie najbardziej i poświeća mu sie wiecej uwagi pry pierwszym cieszy kazda drobnostka a przy kolejnych uwaza sie to za normę np jak pytam moją mamę kiedy miałam pierwszego zabka albo jak szybko kucyki mi robiła to nic nie pamieta ale mojej siostry to pamięta wszystko i przyznam ze przykro mi z tego powodu a ja nie chce zeby moje dziecko czuło ze jemu mniej uwagi poświecam

oj moi rodzice pamietaja i wszystko o mnie i o braciszku, wiec jak dla mnie to nie jest norma, że pierwszemu daje się więcej. Poza tym cudowne jest to, że o braciszku to ja też już duzo pamietam i miło czasami wspólnie się pośmiać z róznych zdarzeń z dziecinstwa:)))
 
przyznam sie Wam szczerze,że ja już tez robilam test,ponieważ 3 tyg.temu dostałam niby okres,niby bo trwał tylko 1 dzień.test wyszedł uf,uf,uf negatywny,ale powiedzcie mi czy któras z was dostała już okres??????????
 
Niby po CERAZRTTE nie mialo byc okresu i plamienia mialy sie uregulowac...Ale ja to jak na moje mialam okres i to juz z 4 razy...A moj gin twierdzi ze to nie okres tylko takie plamienia..Tylko niech mi ktos powie dlaczego zawsze tego samego dnia kazdego miesica plamienie stawalo sie intensywniejsze,przybieralo inny kolor i trwalo 4 dni...A w ostatnim miesiacu zdazylo sie takie cos dwa razy i odstawilam tabletki bo tez i mi sie skonczyly...i wobrazcie sobie dopiero teraz skonczyly mi sie plamienia...A miala niby najpozniej sie po 3 miesiacach wszystko uregulowac...No ale teraz juz postanowione-chce cos innego niz tabletki bo zapominam je regularnie brac...co dziwne bo Noemi przez cale "dawkowanie" tylko raz jedyny zapomialam dac...A u siebie to ciagle cos,albo za pozno ,albo wcale:-)
czy ktoras juz kiedys uzywala plastrow lub prala cos w zastrzykach?Albo moze znacie poprostu opinie na tego typu antykoncepcje..
 
jak nieraz leże to mam wrazenie jakby coś mi sie ruszało tak delikatnie

Ja też ma czasem takie wrażenie- ale myślę, że to tylko wrażenie :-) ruchy czuje się najwcześniej chyba ok. 18 tygodnia, niecałe 3 tyg temu byłam u ginekologa, to chyba tak zaawansowaną ciążę by zauważył :-) ale powiem Wam, że nawet bym chciała, tylko się boję, że nie damy rady.

A okres miałam dwa razy.
 
reklama
A ja dziś dostałam @!!Bardzo źle sie czuje taka słaba obolała nie do życia niewiem czy to wina @ czy co grane.Dodam że jeszcze karmię piersią.No to teraz jak pojawiła się @ muszę bardziej uważać!!!!!!Pozdrawiam
 
Do góry