reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka antykoncepcja po porodzie?

reklama
Ja miałam pecha i pomimo że od początku karmiłam tylko piersią, dostałam okres już po 8 tygodniach:baffled: To było właściwie plamienie przez 3 dni, ale gin zbadał mnie i powiedział, że to pierwsza miesiączka. Potem miałam podobne plamienie po 2 tygodniach i do tej pory przerwa. Ale lekarz uprzedził mnie, że tak może być - nieregularne krwawienia dopóki karmię piersią.
 
Ja też ma czasem takie wrażenie- ale myślę, że to tylko wrażenie :-) ruchy czuje się najwcześniej chyba ok. 18 tygodnia, niecałe 3 tyg temu byłam u ginekologa, to chyba tak zaawansowaną ciążę by zauważył
a ja bułam 6 tyg po porodzie wiec nnie badał mnie pod tym kontem a teraz jeszcze nie byłam ale mam nzdzieje ze test nie kLamie ale chyba już bym zauważyła jakąś zmianę w wyglądzie brzucha nie? juz chyba byłby wiekszy?
 
Basia, podpisuję się pod tym co napisałaś rękami i nogami:tak: :-)
(Też jestem jedynaczką zżytą z kuzynostwem)


U mnie tak samo - do tej pory dzwonimy do siebie z kuzynotwem kilka razy w tygodniu, widujemy się min raz w miesiącu, choć mamy do siebie prawie 100km, ale co rodzeństwo, to rodzeństwo...
 
A co do @ to też jeszcze nic, ale test też już kilka razy chciałam robić. Przez kilka dni miałam straszne mdłości, potem zawroty głowy, pobolewanie podbrzusza, straszne smaki na ryby (kupiłam sobie śledzie z cebulką, położyłam na wózku i paluchami wcinałam na spacerze z Olką :) ) No i jakaś taka humorzasta się zrobiłam... Nastroje mi się zmieniają jak w kalejdoskopie. Ale myślę, żeto może jednak nie to. Z jednej strony nie chciałabym tak szybko, bo byłoby mi ciężko i tonie za zdrowo, no i musiałabym skrócić czas karmienia piersią Oli, a z drugiej strony to chyba gdzieś w głębi duszy mam nadzieję, że zacznę się wkrótce zaokrąglać :)
 
Ja tez nie miałam ale kilka razy miałam takie samopoczucie jak przy owulacji - zmiana śluzu i ból jajnika albo bardzo lekki ból brzucha jak na @, ale nic z tego nie wynika...ale samopoczucie też bywa różne - mimo wszystko jakoś tam chyba hormony pracują...a tak w ogóle cały czas mam bardzo dużo śluzu - wbrew temu co ktoś kiedyś pisał że przy karmieniu sucho...
 
reklama
a u mnie wcale nie było sucho,a i dodam ze jak byłam w ciazy to raczej nie byłam humorzasta a wrecz taka spokojna wyciszona
 
Do góry