reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka antykoncepcja

anaconda27

styczniówka2006
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2006
Postów
14 221
Miasto
Lublin
Zastanawiam się jakich środków antykoncepcyjnych używacie (jeśli oczywiście używacie). Ja jak karmiłam brałam cerazette ale mi nie służyło i musiałam zaprzestać brania. Teraz już nie karmię , a ponieważ dzidziusia nowego jeszcze nie chcę muszę pomyśleć o jakiś dobrych i niedrogich pigułkach. Za 4 tyg idę do gina i chciałabym się zorientować co wy stosujecie żeby mi nie przepisał jakiś drogich tabletek. Proszę wypowiedźcie się na ten temat.
 
reklama
HEJ HEJ
JA UZYWAłAM CERAZETTE,GDYZ KARMIłAM żABE, ALE JUZ JEJ NIE KARMIE I MUSZE ZMIENIć TABLETKI ,BRAłAM JUZ DIANE I DOBRZE JA TOLEROWAłA(NIE TYłAM)BO NIEKTORE TABLETKI ANTY.MAJA JEDNA MAłA WADE MOżNA UTYć
JANIN (TEż SA DOBRE ) (żANIN )


 
ja obecnie lykam Cerazette ; brałam Cilest i u mnie zatrzymywaly wode w organizmie - obrzeki nog i dodatkowo przytylam :p
 
ja sie w ogole zastanawiam nad powrotem do tabletek. bralam je przed ciaza wiele lat, a potem potrzebowalam 1,5 roku, aby miec normalna owulacje. na razie szukamy metod konwencjonalno-nieoryginalnych :D, bo jeszcze nie jestem pewna czy chce ryzykowac kolejny zupelny brak kontroli nad moimi organami rodnymi ;D
 
Do góry