reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

jaką bajkę uwielbia Twój maluch?

Rozwiązania
0
Jest taka bajka, którą Twoje dziecko uwielbia, albo Ty lubisz ją czytać? A może pamiętasz jakąś ciekawą opowieść z dzieciństwa, którą opowiadała Ci Twoja mama?
Edukacyjny Kraków zaprasza do zabawy! Pozostaw właśnie tutaj:
Edukacyjny Kraków
swą bajkową opowieść.
Czekają wspaniałe nagrody!

reklama

klio_

Fanka BB :)
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Moja mała uwielbia Lokomotywe Tuwima :-). Co prawda zjadła już wszystkie rogi w książeczce i niedługo będzie trzeba kupić nową ale ta wyjątkowo jej przypadła go gustu.

danutka30

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
mój Mateusz też uwielbiał Lokomotywę :-) dostawałam szału czytając ją po pięć razy przed zaśnięciem w odwodzie był jeszcze Słoń Trąbalski a na razie Matek wszedł w etap Boba Budowniczego... ;-)

Donatella

mama Kacperka
Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
My etap Boba Budowniczego mamy już za sobą.Teraz hitem są książeczki o Noddy'm. W kolejce czeka także Pan Kuleczka :tak::tak::tak:

akwarelka

Fanka BB :)
Miasto
Francja
Rozwiązania
0
U nas hitem ostatnio jest "Abecadlo" Tuwima. Corcia(14mcy) chce zebym czytala jej po kilka razy, a potem pokazuje paluszkiem literki i musze je nazywac. Emisia chetnie powtarza za mna :happy2:

justynka1

Mamusia Antoniusia
Rozwiązania
0
witam.Mój Antosiek uwielbia "bouli",kupuje mu co wtorek z dziennikiem łódzkim,na mini mini listonosz pada,niedźwiedzia w duzym,niebieskim domu,clifforda i inne na mini mini:tak:

mama_anulka

Zaciekawiona BB
Miasto
płock
Rozwiązania
0
koziołek matołek - nie wiem czemu (niby stara bajka/historia) a moje dziecko go uwielbia:)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry