reklama

jaką bajkę uwielbia Twój maluch?

Temat na forum 'Wychowanie' rozpoczęty przez agoy.a, 16 Grudzień 2008.

1. agoy.a

agoy.a Początkująca w BB

Jest taka bajka, którą Twoje dziecko uwielbia, albo Ty lubisz ją czytać? A może pamiętasz jakąś ciekawą opowieść z dzieciństwa, którą opowiadała Ci Twoja mama?
    Edukacyjny Kraków zaprasza do zabawy! Pozostaw właśnie tutaj:
    Edukacyjny Kraków
    swą bajkową opowieść.
    Czekają wspaniałe nagrody!

2. klio_

klio_ Fanka BB :)

Moja mała uwielbia Lokomotywe Tuwima :-). Co prawda zjadła już wszystkie rogi w książeczce i niedługo będzie trzeba kupić nową ale ta wyjątkowo jej przypadła go gustu.

3. reklama
  4. danutka30

danutka30 Zaciekawiona BB

mój Mateusz też uwielbiał Lokomotywę :-) dostawałam szału czytając ją po pięć razy przed zaśnięciem w odwodzie był jeszcze Słoń Trąbalski a na razie Matek wszedł w etap Boba Budowniczego... ;-)

5. Donatella

Donatella mama Kacperka

My etap Boba Budowniczego mamy już za sobą.Teraz hitem są książeczki o Noddy'm. W kolejce czeka także Pan Kuleczka :tak::tak::tak:

6. akwarelka

akwarelka Fanka BB :)

U nas hitem ostatnio jest "Abecadlo" Tuwima. Corcia(14mcy) chce zebym czytala jej po kilka razy, a potem pokazuje paluszkiem literki i musze je nazywac. Emisia chetnie powtarza za mna :happy2:

7. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

Przemko uwielbia czytać "RZEPKĘ":tak:

8. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

witam.Mój Antosiek uwielbia "bouli",kupuje mu co wtorek z dziennikiem łódzkim,na mini mini listonosz pada,niedźwiedzia w duzym,niebieskim domu,clifforda i inne na mini mini:tak:

9. mama_anulka

mama_anulka Zaciekawiona BB

koziołek matołek - nie wiem czemu (niby stara bajka/historia) a moje dziecko go uwielbia:)

10. reklama
  11. Żania7

Żania7 mama kochanych urwisków

u nas jest hitem Murzynek Bambo;)

12. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

moja lubi "PANI ZIMA";-)

Poleć forum