reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaką bajkę uwielbia Twój maluch?

Czesc.
Mój Bartus uwielbia bajeczkę "Leniuchowo" ( wersja tv leci codziennie na Jetix), Kubusiowe Opowieści i Clifforda ( mamy 7 częsci).

Pozdrawiam.
 
reklama
Moja Coreczka lubi ogladac Teletubisie , Listonosza Pata:tak:i Franklina:tak:
Noi Dobrancny Ogrod...a czytac nie czytam zbytnio bo nie lubi sluchac :sorry:za dlugo i sie nudzi:eek:Lubi jak jej zmyslam histroie sama :tak:do obrazaka w ksiazce i tez musi byc to tylko jedna historia:confused2:jedna kartka:tak:
 
w tv lubi Noddy-ego, Świnke Peppe, Myszke Aniołka i Misia uszatka.
Książeczki lubi wszystkie i tylko zmienia się ulubiona co kilka dni - obecnie no topie jest Dyzio marzyciel (kładzie się na leniuszka i mówi "citaj, citaj")
 
od kiedy tv zmieniliśmy i bajki się zmieniły,teraz uwielbia jim jamowskie : igllo gloo,bob budowniczy,strażak sam I spy...
i uwielbia jednąksiążeczke - bracia koala karuzela mysi,zna ją na pamięć i codziennie przed snem chce żeby mu ją przeczytac:-D
 
Oli uwielbia w telewizji "listonosza Pata""czerwony traktorek"finley woz strazacki"
a zksiazeczek to "Na tapczanie siedzi len"i to bym mogla caly czas czytac
 
Moje chłopaki w tv uwielbiaja leniuchowo a do czytania wszystkie bajki uwielbiaja gdy im czytam czy to ja czy maz grzecznie leza lub siedza i sluchaja teraz czytamy
sto bajek na dobranoc jan brzechwa
maria konopnicka dzieciom
moje ulubione dobranocki
 
reklama
czesc shilla:-D

a moja lubi ogladac zdecydowanie muminki, po 50 razy jeden odcinek i ciagle jej malo, lubi tez jak jej je czytam ale mam tylko jedna ksiazeczke..:-(
poza tym duzo je jwypozyczam wiec ciagle cos nowego, mysle ze jednak najbardziej lubi bajki o psie Spocie, z odkrywanymi obrazkami.
bo bardziej niz sluchanie opowiesci woli sama nazywac i opowiadac co widzi na obrazku
 
Do góry