reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

Na początku chcieliśmy zielony ale trochę zbyt jaskrawy był. Całkiem jasnego nie chcieliśmy ze względów zimowych, wiadomo błoto i zaraz będzie widać. Z pozostałych kolorów mi podobał się ten fioletowy,a mężowi niebieski tow drodze kompromisu zdecydowaliśmy się na czarny. Będzie pasował i do chłopaka i dziewczynki. :-) Fotelik wczoraj żeśmy zamówili tak w ciemno bo to nowy model i nie ma jeszcze testów ale myśle że będzie dobry. Aton 3 marki Cybex na isofixie. Ale kolor już taki w siwy wpada. Rocky Mountain czy jakoś tak.
 
reklama
zabila...super wozek:-)
widze, ze jednak bebetto wygrywa!;-)ja tez jestem super zachwycona, co prawda dalej jezdze tylko po domu, ale samo to sprawia mi duza przyjemnosc:-)
 
Maciurka - jeszcze nie kupiliśmy, mieliśmy z babką w niedzielę się spotkać w połowie drogi, żeby nie kupować w ciemno, ale coś zaczęła kręcić, że jednak nie mogą bo coś tam. I chce od nas połowę wartości na przelew, a potem drugą połowę jak wózek dojdzie. Ale my tak nie chcemy, za duże ryzyko. Nie znamy babki, skąd mamy pewność, że zobaczymy ten wózek u siebie w domu? Mamy zamiar jeszcze się z nią kontaktować i dać jej w pewnym sensie ultimatum, że albo puści paczkę za pobraniem albo nie kupujemy wcale. Dziwię się jej trochę, bo mówiła, że sprzedaje już wózek ponad pół roku, a na to pobranie, że nie bardzo bo się długo na pieniądze czeka. No może i owszem, ale czym jest tydzień względem pół roku? Źle myślę? Jak nic z tego nie wyjdzie to będę zła, bo już się nastawiliśmy na ten wózek.

Żabila, też myślałam nad tym modelem, dasz znać jak się sprawdza z dzidzią w środku, generalnie bardzo fajny ;-)
 
Na szczęście udało się jakoś dogadać. Teraz babka ma wysłać, więc czekamy. Powiedziała, że z tydzień może to potrwać, bo czeka na męża czy coś, więc musimy uzbroić się w cierpliwość. Jak dojdzie - dam znać :)
 
reklama
Trochę z opóźnieniem, ale zdaję relację :)
Otóż w piątek, w prezencie urodzinowym niemalże, przyjechał nasz wózio :D Czerwona, piękna, lekka, zwinna Teutonia :) Tak jak pisałam, kupiliśmy używaną, po 1 dziecku. Ale jest bajer bo wózek do końca października jest na gwarancji. Wygląda prawie prosto jak ze sklepu!! Siedzisko spacerówki i gondola bez praktycznie żadnych oznak użytkowania!! :-) Jedyne co to stelaż od składania jest trochę porysowany, ale to myślę, że przy nowym i tak prędzej czy później by się porysował, bo taka jego uroda składania. Wszystko się montuje na klik, łatwo i przyjemnie. Budka mega opuszczana, większość wyściełana takim welurkiem-pluszem :) No i najważniejsze - 2500zł w kieszeni :D
Nie wstawię niestety zdjęć, bo nie wiem gdzie mam kable od telefonu/aparatu, ale na prawdę niewiele się różni od tych zdjęć na str teutonii, także jakby ktoś chciał to wstawiam :)
http://www.teutonia.com/typo3temp/pics/a95a163389.jpg
30965481fc.jpg

143f677c6b.jpg
 
Do góry