reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

reklama
All-me, mój już miesiąc stoi w pokoju i nadal ma dziwny zapach.. może wystaw go na balkon albo na ogródek.. niech wiatr go przedmucha..
A co tam u was ?? jak córeczka?? czekamy na fotki !!
 
All...u mnie tez wozek "pachnie" nowoscia...ale mam wrazenie, ze najbardziej to walą mi kola, bo sa gumowe...mysle, ze moze wystawic go na slonce troche, niech sie zapach "wytopi":-p a w gondoli nic nie czuje...
juz sie nie moge doczekac kiedy moj maluszek zasiadzie w swojej furze;-)
 
Właśnie odebrałam wózek z gadżetami ze sklepu :D. Baaardzo mi się podoba :). W sklepie powiedzieli, że pierwszy raz ten kolor sprzedają i w ogóle widzą na oczy, ale bardzo się wszystkim podobał. O taki i do tego fotelik maxi cosi pebble.
wozek.jpg
Ten model ma baaardzo nisko zasuwaną budkę i fajnie chroni dziecko przed słońcem, wiatrem, deszczem.
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 225
reklama
Do góry