reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

reklama
Adaptery do stelażu wózka żeby wpiąć weń fotelik. Do auta nie trzeba, chyba że chodzi Ci o bazę izoFix, to jej nie mamy, może dokupimy, się zobaczy...
 
Maghda wózek bardzo ładny, gratuluje zakupu!:-)

A ja miałam nic nie kupowac, bo w zasadzie mam wózek Tako Jumper X, ale skoro mąz dał wolną ręke w tym temacie to się zaczęłam zastanawiać na drugim, ale już używanym:zawstydzona/y: Takim w bardziej dziewczyńskich kolorkach.... ale mam małe wymagania haha;-) No teraz mam wózek dobry, a teraz chcę dziewczęcy:-D No i znalazłam taki: x-lander xa w kolorze czerwonym w cenie 550 zł... no i brać czy nie brać?? 75260491_1_644x461_x-lander-xa-raspberry-gondola-i-spacerowka-slupsk.jpg

Jest jeszcze taki : implast bolder 4, ale czytałam, że są awaryjne, a poza tym nie prowadziłam nigdy wózka ze skrętna przednią osią i nie wiem czy by mi się to spodobało...ale za to ma fajne obicie:-D
57388735_1_644x461_wozek-wielofunkcyjny-implast-bolder-slupsk.jpg
 

Załączniki

  • 75260491_1_644x461_x-lander-xa-raspberry-gondola-i-spacerowka-slupsk.jpg
    75260491_1_644x461_x-lander-xa-raspberry-gondola-i-spacerowka-slupsk.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 69
  • 57388735_1_644x461_wozek-wielofunkcyjny-implast-bolder-slupsk.jpg
    57388735_1_644x461_wozek-wielofunkcyjny-implast-bolder-slupsk.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 69
Ostatnia edycja:
Maghdalena ja tez o tym wozku czasami misle, jaki kolorek zakupiliscie? bo mi sie podoba ten:
baby-design-lupo-2013-baby-design-dumbo.jpg
 

Załączniki

  • baby-design-lupo-2013-baby-design-dumbo.jpg
    baby-design-lupo-2013-baby-design-dumbo.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry