reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka butelka przy karmieniu mieszanym?

marika_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2010
Postów
57
chce karmic piersia, jednak kiedy bede w szkole dzidziuś będzie musiał pic z butelki.
jaka butelka najlepiej sprawdzi się przy karmieniu mieszanym?
 
reklama
Osobiscie uzywam Avent, stosunkowo niedrogi nie jak np. Medela a z drugiej strony
wszystko Avent jest kompatybilne. Oprocz butelek Avent korzystam tez z pojemniczkow na jedzenie i laktatora dlatego taki moj wybor. Osobiscie sobie chwale, mam pare innych butelek, ale te sluza mi za magazyn w razie ekstremalnej potrzeby.

Jezeli uzywac chcesz butelki tylko do karmienia to mozesz kupic Tommee Tippee.
 
Miałam wszystkie butelki. Najlepsze z Aventu. Z Lovi leci jak z kranu - mój syn sobie z nią radził dopiero jak skończył pół roku:)
Ta Tommee niepotzrebnie ma taki dziwny kształt i też cos w niej nie pasowało. Miałam jescze taką DR. BROWN'S BUTELKA ANTYKOLKOWA Z SZEROKĄ SZYJKĄ 240ML - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje
i jest porównywalna do tej z Aventu ale długo się ją składa i myje bo ma więcej części.
Teraz pewnie bym kupiła tą z madeli - ufam tej firmie chociaz strasznie droga ale z tym karmieniem na początku dużo problemów a u Ciebie w dodatku ma karmic ktoś inny:)
 
dziekuje;) a czy dziecko po karmieniu butelkami avent nie odzwyczai się od piersi? tzn czy mleko nie bedzie za "latwo" leciało? glownie o to mi chodzi
 
My mamy Lovi i jest ok.
Teraz już mamy smoczek 6+ bo czasem mm podaje. a jak podaję swoje odciągnięte to jest 0+.
z piersią nie ma problemu-dla Zu bez różnicy czy z cyca czy z butli:-)smoczek w Lovi imituje kształt piersi i wcale nie leci za szybko, trzeba tylko dobrać odpowiedni smoczek.
 
reklama
moja mala od poczatku nie chciala cyca, wiec doswiadczenia zmiany cyca na butelke nie mam

jedyneczka Aventu wolno leci, mysle, ze jesli od swieta bedzie w ten sposob karmiona to sie nie odzwyczai
 
Ostatnia edycja:
Do góry