reklama

jaka butelka przy karmieniu mieszanym?

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez marika_, 26 Styczeń 2011.

1. marika_

marika_ Aktywna w BB

chce karmic piersia, jednak kiedy bede w szkole dzidziuś będzie musiał pic z butelki.
    jaka butelka najlepiej sprawdzi się przy karmieniu mieszanym?

2. happybeti

happybeti show must go on...

Ponoc te z Aventu "1" są dobre,bo mają maleńką dziurkę i mleczko wolno leci,wiec dziecko nie zniechęci się do piersi.:)

3. reklama
  4. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Dobry jest Avent, Lovi, i teraz wyszła nowa z Medeli, podobno najlepsza z najlepszych, tylko piekielnie droga ok 60- 70 zł za butelkę.

5. marika_

marika_ Aktywna w BB

6. livastrid

livastrid 2010 & 2012

Osobiscie uzywam Avent, stosunkowo niedrogi nie jak np. Medela a z drugiej strony
    wszystko Avent jest kompatybilne. Oprocz butelek Avent korzystam tez z pojemniczkow na jedzenie i laktatora dlatego taki moj wybor. Osobiscie sobie chwale, mam pare innych butelek, ale te sluza mi za magazyn w razie ekstremalnej potrzeby.

Jezeli uzywac chcesz butelki tylko do karmienia to mozesz kupic Tommee Tippee.

7. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Miałam wszystkie butelki. Najlepsze z Aventu. Z Lovi leci jak z kranu - mój syn sobie z nią radził dopiero jak skończył pół roku:)
    Ta Tommee niepotzrebnie ma taki dziwny kształt i też cos w niej nie pasowało. Miałam jescze taką DR. BROWN'S BUTELKA ANTYKOLKOWA Z SZEROKĄ SZYJKĄ 240ML - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje
    i jest porównywalna do tej z Aventu ale długo się ją składa i myje bo ma więcej części.
    Teraz pewnie bym kupiła tą z madeli - ufam tej firmie chociaz strasznie droga ale z tym karmieniem na początku dużo problemów a u Ciebie w dodatku ma karmic ktoś inny:)

8. marika_

marika_ Aktywna w BB

dziekuje;) a czy dziecko po karmieniu butelkami avent nie odzwyczai się od piersi? tzn czy mleko nie bedzie za "latwo" leciało? glownie o to mi chodzi

9. Joaszka

Joaszka Fanka BB :)

My mamy Lovi i jest ok.
    Teraz już mamy smoczek 6+ bo czasem mm podaje. a jak podaję swoje odciągnięte to jest 0+.
    z piersią nie ma problemu-dla Zu bez różnicy czy z cyca czy z butli:-)smoczek w Lovi imituje kształt piersi i wcale nie leci za szybko, trzeba tylko dobrać odpowiedni smoczek.

10. reklama
  11. kakakarolina

kakakarolina Moderator

ja miałam smoczek 0 i i tak było zdecydowanie za szybko. Maks się dosłownie topił:))

12. livastrid

livastrid 2010 & 2012

moja mala od poczatku nie chciala cyca, wiec doswiadczenia zmiany cyca na butelke nie mam

jedyneczka Aventu wolno leci, mysle, ze jesli od swieta bedzie w ten sposob karmiona to sie nie odzwyczai

Ostatnia edycja: 26 Styczeń 2011

Poleć forum