reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka butelka przy karmieniu mieszanym?

Moi zdaniem butelki Avent są najlepsze, mała dziurka wiec dziecko bedzie pomalutku sobie pić !!!Ja uzywam własnie takiej , i jest super :)
 
reklama
ja mam tomi tipp i moj sie od cyca odzwyczail jak tylko dwa razy dostal butle kiedy jechalam na egzamin.... juz cyc jest beee bo z butli latwiej sie pije... :/ narazie odciagam daje swoj pokarm i dodatkowo bebilon bo mojego mam za malo...
 
Moja mała nie zaakceptowała żadnej z LOVI,Aventu,TT :dry: Mam teraz Medeli model calma- z niej nic nie poleci dopóki dziecko nie popracuje językiem tak jak na piersi. Jutro testuje ;-) Smoczki Aventu pasują do butelek Lovi ;-)
 
medela calma... wydaje się neizła bo mały cyckiem gardzi tylko jak jest bardzo głodny(problemy z ilością pokarmu:(.a tak ssie mimo dokarmianai butlą trzy razy dziennie
 
mój młody krztusił się przy avencie bo za szybko leciało a z lovi musi sie bardziej napracować i smoczek bardziej przypomina pierś, więc ja zdecydowanie polecam lovi, co do medeli to słyszałam od doradcy laktacyjnego, ze butelkka calma niezbyt podoba się dzieciom nie wszystkie umieją sobie z nią poradzić
 
Baby to prawda ,ze medela calma jest trudna. w szpitalu mały nie radził sobie z nią więc dostał avent.a w domu nauczył się z medeli.teraz już przeszłam na avent.ale z 5miesięcy medela calma:) radził sobie.
 
reklama
Do góry