reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka butelka przy karmieniu mieszanym?

Ja polecam tommee tippee według mnie są najlepsze podaje je małej od 2 m.ż. , a mimo to do tej pory karmie ..jest dobra ponieważ ma kształt piersi ..w 100 % polecam .
 
reklama
My używamy tt- mały dostaje butlę 1-2 razy na dobę i bez problemu wraca do piersi. Na początku ciężko mu było bo mleko z butli go zalewało ale teraz już świetnie sobie radzi.
 
jak dla mnie najlepsza to medela calma, mialam tt i avent i sa wg mnie do dupy bo starszy syn szybko mi przeszedł na butle, teraz mam wlasnie medele i jest o niebo lepsza, bo wymaga od dziecka zeby ssało butelke tak jak piers, z butelki nie bedzie kapac pokarm jak sie ja odwroci do gory dnem i o to wlasnie chodzi, ze zwyklych butelek mleko kapie a z tej nie wiec wymga to od dziecka bardzo podobnego wysilku jak przy ssaniu piersi. ja musze malej dawac butle bo jezdze na zajecia ale podaje jej swoj pokarm odciagniety (tzn tesciowa podaje :p) i jak braknie to sztuczny. jak dla mnie medela jest najlepsza firma jesli chodzi o karmienie dziecka, przetestowałam juz wszystko chyba :baffled:
 
ja również polecam TT. od dwóch miesięcy mały jest głównie na butli, pierś dostaje góra 2 razy na dobę a mimo to chce dalej ją ssać i robi to dobrze. sądzę , że to głównie dzięki tej butelce nie odrzucił cyca :)
 
Ja również jestem posoadaczką butelek lovi. Zarówno z butelki medical+ jak i aktywne ssanie dziecię chętnie je. Wykonuje dużą pracę lecz dzięki temu chętnie je również z piersi.
 
Karmie tylko piersia. Ale musze mala przyzwyczaic do butli, bo mam wesele i mala ma zostac z babcia. Zdazylo sie do tej pory ze trzy razy dokarmic butla Aventu. Jakiez bylo moje zdziwienie, jak dwa dni temu chcialam zapodac butle, a tu opor i nie bedzie pic. Podobnie przez nakladki na piersi, zwyklego smoka tez nie uznaje. Jutro sprobuje Nuk bo mam w domu, smoczek z anatomicznym ksztaltem. Ale cos czuje, ze to bedzie ciezka przeprawa.
 
Hej dziewczyny!
Ja do karmienia mieszanego zdecydowanie polecam antykolkową butelkę Haberman firmy Canpol babies. To nowy prodkt tej firmy, dzięki któremu mogłam bez obaw karmić syna wiedząc, że go nie rozleniwię, ponieważ dziurka w smoczku jest malutka. Można również regulować stopień przepływu mleka. Poza tym mleko jest cały czas zgromadzone w smoczku, niezależnie od kąta nachylenia - dzięki czemu nie zbiera się w nim powietrze. U nas się sprawdziła - małemu przeszły kolki i przede wszystkim nadal mogę go karmić piersią. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry