reklama

Jaka byla dzis bajeczka?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2007' rozpoczęty przez akwarelka, 14 Styczeń 2009.

1. akwarelka

akwarelka Fanka BB :)

Czytacie bajki swoim maluszkom? Moze bedziemy pisac tu jakie bajeczki czytalysmy danego dnia, co wy na to? :happy2:

2. akwarelka

To ja zaczynam :tak: Dzisiaj tatus czytal naszej coreczce bajke o misiu Borysie, a mamusia "Kaczke-Dziwaczke", "Matylde", "Calineczke" i "Kamyczek przy stole".

3. reklama
  4. myszunia

myszunia Fanka BB :)

Bajeczka na dobranoc jest u nas obowiązkowa. Piotruś bez niej nie zaśnie.
    W ogóle często czytamy książeczki Piotruś je uwielbia. Jego ulubiona bajka to "Trzy świnki".

5. ullana

ullana Mamy październikowe 2007

u nas bajeczki czyta Tatuś przed kapielą, bo potem Lili już nie ma ochoty słuchac
    najbardziej lubi o Indianach ze wszystkimi dźwiękami :-D:-D

a w ciagu dnia oglądamy takie mini książeczki z obrazkami : mamy serię ze zwierzatkami, zabawkami, ubrankami i jedzeniem
    ostatnio Lili dostała książeczkę z obrazkami na magnes i bardzo lubi sobie przeklejac je w rózne miejsca...niekoniecznie na ksiązeczkę :-D ale przy tym zawsze pyta: cio to?, wiec pewnie tak też trochę zapamiętuje

6. majako

majako Mama Juleczki 23/09/2007

U nas z czytaniem jest różnie, natomiast zabawa w pokazywanie jest Julki ulubioną. Zresztą ona sama potrafi zająć się oglądaniem książeczek nawet na 4-5 minut :-)

7. asiulka271

asiulka271 Mama Maciusia i Emilka

My też czytamy książeczki,
    Ostatnio przerabiamy Żółwia Franklina mamy serię 8 książeczek,i jak je czytam Maciusiowi to Emilcio też siada koło nas na łóżku,albo jak już leży w swoim łóżeczku to kładzie się na brzuszku i słucha i nawet przez dłuższy czas potrafi posiedzieć i posłuchać,a potem pokazuje paluszkami na różne postacie w książeczce a ja lub mąż odpowiadamy mu i on się cieszy bardzo.:-):-):-)

8. Kaczusia

Kaczusia Melciowa mama :)

U nas to wyglada tak, ze ja czytam jedna ksiazeczke a Mala czyta swoja ksiazeczke :-) choc ostatnio nie ma cierpliwosci i woli krzyczec i rzucac wszystkim niz mnie sluchac :baffled:

9. akwarelka

U nas czytanie ksiazeczek stalo sie juz domowym zwyczajem. Emisia sama przynosi mi bajeczki do przeczytania. Najpierw czytam bajke czy wierszyk, a potem mowie co jest na obrazkach, kierowana jej paluszkiem. Dzisiaj role sie odmienily. Pytalam: "gdzie jest sloneczko? myszka? itd, a ona pokazywala i mowila "tu":-D

Dzisiaj czytalysmy: "Kto zna slowa na KRA", "Katar", "Jas i czarodziejska fasola", "Chory kotek", "Sum", "Abecadlo" i "Murzynek Bambo".

10. reklama
  11. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

u nas miki woli sam czytać... jak ja mu czytam, to sie szybko nudzi i ucieka... z ksiązeczką ;-)

12. patrycja 22

patrycja 22 Wdrożona(y)

A ja powiem że u nas nie ma czytania bo Maikołaj wcale nie jest ty zinteresowany i nawet nie zwraca uwagi jak mu czytam:baffled:

Poleć forum