reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jaka byla dzis bajeczka?

akwarelka

Fanka BB :)
Miasto
Francja
Rozwiązania
0
Czytacie bajki swoim maluszkom? Moze bedziemy pisac tu jakie bajeczki czytalysmy danego dnia, co wy na to? :happy2:

reklama

akwarelka

Miasto
Francja
Rozwiązania
0
To ja zaczynam :tak: Dzisiaj tatus czytal naszej coreczce bajke o misiu Borysie, a mamusia "Kaczke-Dziwaczke", "Matylde", "Calineczke" i "Kamyczek przy stole".

myszunia

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Bajeczka na dobranoc jest u nas obowiązkowa. Piotruś bez niej nie zaśnie.
W ogóle często czytamy książeczki Piotruś je uwielbia. Jego ulubiona bajka to "Trzy świnki".

ullana

Mamy październikowe 2007
Rozwiązania
0
u nas bajeczki czyta Tatuś przed kapielą, bo potem Lili już nie ma ochoty słuchac
najbardziej lubi o Indianach ze wszystkimi dźwiękami :-D:-D

a w ciagu dnia oglądamy takie mini książeczki z obrazkami : mamy serię ze zwierzatkami, zabawkami, ubrankami i jedzeniem
ostatnio Lili dostała książeczkę z obrazkami na magnes i bardzo lubi sobie przeklejac je w rózne miejsca...niekoniecznie na ksiązeczkę :-D ale przy tym zawsze pyta: cio to?, wiec pewnie tak też trochę zapamiętuje

majako

Mama Juleczki 23/09/2007
Miasto
Gru
Rozwiązania
0
U nas z czytaniem jest różnie, natomiast zabawa w pokazywanie jest Julki ulubioną. Zresztą ona sama potrafi zająć się oglądaniem książeczek nawet na 4-5 minut :-)

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
My też czytamy książeczki,
Ostatnio przerabiamy Żółwia Franklina mamy serię 8 książeczek,i jak je czytam Maciusiowi to Emilcio też siada koło nas na łóżku,albo jak już leży w swoim łóżeczku to kładzie się na brzuszku i słucha i nawet przez dłuższy czas potrafi posiedzieć i posłuchać,a potem pokazuje paluszkami na różne postacie w książeczce a ja lub mąż odpowiadamy mu i on się cieszy bardzo.:-):-):-)

Kaczusia

Melciowa mama :)
Miasto
Fleurus/Belgia
Rozwiązania
0
U nas to wyglada tak, ze ja czytam jedna ksiazeczke a Mala czyta swoja ksiazeczke :-) choc ostatnio nie ma cierpliwosci i woli krzyczec i rzucac wszystkim niz mnie sluchac :baffled:

akwarelka

Miasto
Francja
Rozwiązania
0
U nas czytanie ksiazeczek stalo sie juz domowym zwyczajem. Emisia sama przynosi mi bajeczki do przeczytania. Najpierw czytam bajke czy wierszyk, a potem mowie co jest na obrazkach, kierowana jej paluszkiem. Dzisiaj role sie odmienily. Pytalam: "gdzie jest sloneczko? myszka? itd, a ona pokazywala i mowila "tu":-D

Dzisiaj czytalysmy: "Kto zna slowa na KRA", "Katar", "Jas i czarodziejska fasola", "Chory kotek", "Sum", "Abecadlo" i "Murzynek Bambo".

RENIFER_24

M-X'07, W-IX'09
Rozwiązania
0
u nas miki woli sam czytać... jak ja mu czytam, to sie szybko nudzi i ucieka... z ksiązeczką ;-)

reklama

*PaMinka

Wdrożona(y)
Rozwiązania
0
A ja powiem że u nas nie ma czytania bo Maikołaj wcale nie jest ty zinteresowany i nawet nie zwraca uwagi jak mu czytam:baffled:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry