reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka dieta i krem na rozstępy ?

Dołączył(a)
5 Październik 2018
Postów
6
Co jeść, gdy skóra narażona jest na rozstępy? Słyszałam, że dobrze jest suplementować skrzyp i pokrzywę, ponieważ zwierają w sobie krzem, który pomaga goić zmiany skórne. A co z kosmetykami? Czy one w ogóle działają? Czy raczej pogodzić się z tym defektem? Zależy mi na tym, żeby je usunąć albo chociaż zamaskować. Proszę o rady, pozdrawiam.
 
reklama
Gdy masz predyspozycje do rozstepow to nic nie zrobisz, owszem smaruj kremem itp, ale genow nie przeskoczysz chocbys chciala.
 
Zamiast tabletek ktore zawieraja malo tego skladnika nie lepiej pic herbaty ,bardzo dobre sa ;) a co do blizn.. mi zostaly po pierwszej ciazy na brzuchu.. stosowalam chyba wszystko i nic,nawet cwiczylam.. z biegiem lat sie po prostu przyzwyczailam do nich.. i zmienilam podejscie do nich ;)
 
@Roksanka98 dziewczyna pyta jak zniwelować już powstałe rozstępy a nie czy smarowanie ciała zapobiegnie ich powstawaniu. Geny nie mają w tym przypadku nic do rzeczy.
Ja od jakiegoś czasu stosuję Bio Oil i zobaczymy jaki będzie efekt.
 
@Roksanka98 dziewczyna pyta jak zniwelować już powstałe rozstępy a nie czy smarowanie ciała zapobiegnie ich powstawaniu. Geny nie mają w tym przypadku nic do rzeczy.
Ja od jakiegoś czasu stosuję Bio Oil i zobaczymy jaki będzie efekt.
Stosowałam bio oil w ciąży jak pojawiły się rozstępy na piersiach i powiem że efekt jest, trzeba tylko regularnie stosować. Co prawda używałam na dopiero powstałe czerwone rozstępy i teraz rok po porodzie są dla mnie niewidoczne, nie wiem jaki by był rezultat gdybym poczekała aż zbledną ale na czerwone bardzo pomaga [emoji4]
 
Stosowałam bio oil w ciąży jak pojawiły się rozstępy na piersiach i powiem że efekt jest, trzeba tylko regularnie stosować. Co prawda używałam na dopiero powstałe czerwone rozstępy i teraz rok po porodzie są dla mnie niewidoczne, nie wiem jaki by był rezultat gdybym poczekała aż zbledną ale na czerwone bardzo pomaga [emoji4]
Tez rok ;) bynajmniej u mnie tak bylo ;)
 
kończę właśnie pierwsze opakowanie kremu strialys :) na pewno nie poprzestanę na jednym, działa świetnie w porównaniu z innymi, które używałam wcześniej. Może opakowanie nie zachęca aż tak (nie podoba mi się ten design) ale wnętrze kosmetyku nadrabia :)
 
tak, ja użwałam masła kakaowego i shea, niestety bez skututku. w piątek zamówiłam taki krem na rozstępy strialys. jak zauwaze jakies efekty to dam znac. Szczerze - licze na to bo troche kosztowal
 
reklama
jeśli chodzi o diete to wiem, że niektóre herbatki fajnie działają, a na rozstępy najlepiej smarować olejkiem bio oil, trzeba być cierpliwym i systematycznym, a efekty same przyjdą.
 
Do góry