reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka elektroniczna niania?

reklama
Czy ktoś ma może Vision Baby? Trafiłam na tą "nianię" w sieci i zastanawiam się nad kupnem. Przydał by mi się taki podgląd z kamery, nie mówiąc o zdjęciach czy filmach z poczynań pod moją nieobecność...
 
Ostatnia edycja:
A moim zdaniem niania z czujnikiem ruchu to rewelacyjny pomysł, zwłaszcza teraz kiedy robi się ciepło. Taki łącznik między kuchnią, a salonem lub ogrodem, a domem. Niania elektroniczna z czujnikiem ruchu no i cena do ogarnięcia :D zakupiłam ją przyjaciółce... teraz otrzymuje od niej ciasta i desery w ramach podziękowań i obie jesteśmy zadowolone :)
 
A moim zdaniem niania z czujnikiem ruchu to rewelacyjny pomysł, zwłaszcza teraz kiedy robi się ciepło. Taki łącznik między kuchnią, a salonem lub ogrodem, a domem. Niania elektroniczna z czujnikiem ruchu no i cena do ogarnięcia :D zakupiłam ją przyjaciółce... teraz otrzymuje od niej ciasta i desery w ramach podziękowań i obie jesteśmy zadowolone :)

Baby Ono elektronikę ma delikatnie mówiąc średnią.
Ja polecam Topcom, używałem niani z kamerą przez bardzo długi czas i była świetna, a jak komus nie szkoda trochę grosza to polecam właśnie nianie z kamerą, nianie Topcom:

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Ja również miałam Angel Care z monitorem oddechu i sprawdził się super, u nas naszczęście nigdy nie piszczał, ale u znajomej zdarzyło się i bardzo im pomógł. Tak więc polecam!
 
Cześc wszystkim,

mam takie pytanie ostatnio w sklepie widziałam jak młoda dziewczyna (mama) oglądała przez komórkę co robi opiekunka z dzieckiem w domu, czy ktoś wie jak coś takiego się robi?

jestem baaardzo zainteresowana, niedługo będę musiała wrócić do pracy a mój maluch będzie musiał zostać w domu z nianią...

pls o jakieś info
 
Cześc wszystkim,

mam takie pytanie ostatnio w sklepie widziałam jak młoda dziewczyna (mama) oglądała przez komórkę co robi opiekunka z dzieckiem w domu, czy ktoś wie jak coś takiego się robi?

jestem baaardzo zainteresowana, niedługo będę musiała wrócić do pracy a mój maluch będzie musiał zostać w domu z nianią...

pls o jakieś info

no to mnie zaciekawiłaś ...pierwszy raz słyszę o takim czymś...jesteś pewna, że to była komórka??
 
reklama
no to mnie zaciekawiłaś ...pierwszy raz słyszę o takim czymś...jesteś pewna, że to była komórka??
na 100% komorka, zwykla norkia dotykowa... i dlatego postawnoilam popytac na forum bo rpzyznam ze to jest super pomysl..szczegolniejak jestes zabiegana caly dzien i nie masz czasu dzwonic i sprawdzac.....

czy ktos moze cos wie na ten temat?
 
Do góry