reklama

Jaką farbę możecie polecić w ciąży?

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez micek76, 27 Marzec 2014.

1. micek76

micek76 Początkująca w BB

Witam. Szukam farby do włosów. Od około 4 tygodni noszę w brzuszku maleństwo i boje się czegokolwiek stosować. Włosy moje wyglądają strasznie polećcie coś dziewczyny. please.

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

no właśnie żadną, chyba że farbowanie naturalną henną sama osobiście na cały czas ciąży zrezygnowałam całkowicie z farbowania włosów, z początku faktycznie była tragedia, ale po czasie byłam nawet zadowolona a po ciąży o dziwo moje włosy zaczęły wyglądać o wiele lepiej, ściemniały więc nie widzę już potrzeby farbowania ich ;-) pamiętaj też że każda farba osłabia włosy które i tak w ciąży są słabsze, poza tym jeśli często farbujesz to jest to jeszcze bardziej szkodliwe (ja farbowałam średnio co 4 tygodnie)

3. reklama
  4. Anuka24

Anuka24 Fanka BB :)

polecam Sayoss bez amoniaku, ja farbowałam w 8tygodniu ciązy

5. Ataraksja

Ataraksja Zaciekawiona BB

Bez amoniaku. Ogólnie moim zdaniem najlepiej jest stosować taką, którą stosowałaś przed ciążą i wiesz jak na nią reagujesz. Pamiętaj aby wietrzyc pomieszczenie, bo zapach farby w ciąży to zmora :(

6. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

ja farbowałam całą ciążę garnierem:)

7. sensique

sensique Zaciekawiona BB

Ja przed ciaza farbowalam garnierem i w ciazy tez garnierem

8. Annis Grey

Annis Grey Zaciekawiona BB

Potwierdzam opinię, farbowanie włosów w ciąży nie jest zabiegiem wskazanym.

Jeśli jednak nie czujemy się komfortowo bez tego zabiegu, polecam stosować tylko naturalne produkty, jak henny. Należy pamiętać, żeby bacznie przestrzegać zasad stosowania umieszczonych w etykiecie lub na opakowaniu.

Włosy są przeważnie osłabione podczas ciąży, więc najlepiej odżywić je naturalnymi kosmetykami, takimi jak np . te naturalne olejkiDabur - Magiczne Indie

Generalnie naturalne kosmetyki to doskonały wybór dla przyszłych mam.

Ostatnia edycja: 20 Maj 2014
  9. MajeczkaPL

MajeczkaPL Fanka BB :)

nie farbowałam włosów w ciązy, ogolnie mam taka fryzure do ramion, wiec przez ciaze prawie zeszlam do naturalnego koloru na calej dlugosci, odżyly, niestety po porodzie zaczely mocno wypadac...

10. reklama
  11. AnnaJagoda

AnnaJagoda Zaangażowana w BB

A ja stosowałam płukanki ziołowe, lekko zmieniające odcień.

12. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

ja rowniez nie farbowalam w ciazy, pofarbowalam od razu po porodzie, wlosy mi zaczely wypadac, wiem,z e to nie dlatego, ze je pofarbowalam, tylko od zmian hormonalnych. W kazdym badz razie najlepiej zapytac fryzjera co poleca w ciazy

Poleć forum