reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka herbatka dla 5msc niemowlaka?

martina13

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Wrzesień 2011
Postów
62
Miasto
ok.Krakowa
Czy podajecie zwykłą herbatkę? owocową? Ja do tej pory dawałam z HIPP z kopru wloskiego-ale dużo pierdków, które wybudzaja ze snu wiec zrezygnowałam. I dawałam też zwykły rumianek-ale jesli brzusio nie boli to po co meczyć ziółkami?
 
reklama
Moj synek jest w podobnym wieku to twojego Michasia. Rafał nie lubi herbatek z Hippu jest swieto jak sie napije chociaz troszeczke . Więc podaje mu zwykłaą herbatę.
 
Ja również mam problem jaką herbatę dawać synkowi,bo on tylko soczki chce pić i koniec,przyznaję się że źle go nauczyłam od samego początku dawałam mu soczki do picia a teraz ani wody ani herbatki nie chce pić:wściekła/y:
 
Cambria;)herbatka jabłko- melisa jest smaczna i moja córcia chętnie ją piła.Koperku początkowo nie chciała,rumianku sie obawiałam,bo moze uczulać,a ona alergiczna była.Ale ta jabłkowa jej bardzo podpasowała:tak:
 
Dziękuję za odp:) Myślę że spróbujemy melisa-jabłko z bobovity, z nadzieją że ta melisa nieco mojego kochanego maruderka wyciszy:) Myślałam że można spróbować "dorosłe" rozcieńczone herbatki, ale.. chyba nie będę ryzykować. Zastosowałam jedynie z rumianku, b. rozcienczoną i uczulenia nie było, za to przy zaparciu, kolkach efekt natychmiastowej kupki :) Pozdrawiam
 
To i ja sie wypowiem w tym temacie, ja swojemu maluchowi na początku podawałam koper włoski z Hipp ale potęgował kolkę wiec odstawiłam, próbowałam rumianek ale też był zły więc przeszliśmy na wodę. Pije ją do dziś cały czas. Soków jeszcze nie podaję, zwykłej herbaty też- nie wiem czy mu nie zaszkodzi? ale jak Wy podajecie i jest Ok to może i ja zacznę. Pozdrawiam:)
 
reklama
U nas też dzisiaj testowaliśmy bobovity jablko-melisa- super smakowało! najważniejsze że gasi pragnienie co przy ogrzewaniu mieszkania wskazane!

Drogie mamy : a w jakiej ilości podajecie herbatkę przy karmieniu piersią?
 
Do góry