reklama

jaka herbatka dla 5msc niemowlaka?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez martina13, 11 Listopad 2011.

1. martina13

martina13 Aktywna w BB

Czy podajecie zwykłą herbatkę? owocową? Ja do tej pory dawałam z HIPP z kopru wloskiego-ale dużo pierdków, które wybudzaja ze snu wiec zrezygnowałam. I dawałam też zwykły rumianek-ale jesli brzusio nie boli to po co meczyć ziółkami?

2. młodamamusia18

młodamamusia18 DziekujeBogu ze cie mam;*

Moj synek jest w podobnym wieku to twojego Michasia. Rafał nie lubi herbatek z Hippu jest swieto jak sie napije chociaz troszeczke . Więc podaje mu zwykłaą herbatę.

3. reklama
  4. doveinred

doveinred my little precious...

Ja podawalam herbatki z Bobowity takie po 5 mies. Ogolnie malo ich pije ale woli owocowe.

5. cambria

cambria Mama Karolka 2010

Ja również mam problem jaką herbatę dawać synkowi,bo on tylko soczki chce pić i koniec,przyznaję się że źle go nauczyłam od samego początku dawałam mu soczki do picia a teraz ani wody ani herbatki nie chce pić:wściekła/y:

6. happybeti

happybeti show must go on...

Cambria;)herbatka jabłko- melisa jest smaczna i moja córcia chętnie ją piła.Koperku początkowo nie chciała,rumianku sie obawiałam,bo moze uczulać,a ona alergiczna była.Ale ta jabłkowa jej bardzo podpasowała:tak:

7. odrobina nadziei

odrobina nadziei Zaciekawiona BB

młodamamusia18 dajesz czarna herbate malenstwu?? To szalenstwo! Przeciez w herbacie jest teina...

8. martina13

martina13 Aktywna w BB

Dziękuję za odp:) Myślę że spróbujemy melisa-jabłko z bobovity, z nadzieją że ta melisa nieco mojego kochanego maruderka wyciszy:) Myślałam że można spróbować "dorosłe" rozcieńczone herbatki, ale.. chyba nie będę ryzykować. Zastosowałam jedynie z rumianku, b. rozcienczoną i uczulenia nie było, za to przy zaparciu, kolkach efekt natychmiastowej kupki :) Pozdrawiam

9. K@m@

K@m@ Fanka BB :)

To i ja sie wypowiem w tym temacie, ja swojemu maluchowi na początku podawałam koper włoski z Hipp ale potęgował kolkę wiec odstawiłam, próbowałam rumianek ale też był zły więc przeszliśmy na wodę. Pije ją do dziś cały czas. Soków jeszcze nie podaję, zwykłej herbaty też- nie wiem czy mu nie zaszkodzi? ale jak Wy podajecie i jest Ok to może i ja zacznę. Pozdrawiam:)

10. reklama
  11. K@m@

K@m@ Fanka BB :)

No i pijemy herbatke z bobovity jabłko-melisa i bardzo nam samkuje :) Nawet bardziej niż woda :))

12. martina13

martina13 Aktywna w BB

U nas też dzisiaj testowaliśmy bobovity jablko-melisa- super smakowało! najważniejsze że gasi pragnienie co przy ogrzewaniu mieszkania wskazane!

Drogie mamy : a w jakiej ilości podajecie herbatkę przy karmieniu piersią?

Poleć forum