reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka karuzela nad łóżeczko ?

reklama
Andzia, ja mam właśnie tą co napisałaś KARUZELA FISHER PRICE RAINFOREST + lampka + pilot (960542281) - Aukcje internetowe Allegro jestem z niej bardzo zadowolona. Julka ma ją od 2 mca życia, szybko się nią zainteresowała, przy melodyjce do dziś zasypia. Od jakiegoś czasu mam zdjęty płąk z zabawkami i sam panel z muzyczką został. Jula się niem bawi, przełącza guziczki, zjada ją:-D Jest bardzo kolorowa, muzyczna uspokajająca, polecam :-)
 
Jeżeli karuzela spodobała się dziecku, to bardzo dobrze, niektóre melodie zamiast uspokajac drażnią malucha. No i najważniejsze w przypadku wyboru takiej karuzeli jest bezpieczeństwo, zabawka musi miec certyfikat, ale z tego co wiem, karuzela o której mowa powyżej spełnia wszelkie wymogi.
 
Z doświadczenia wiem,że nie warto kupowac na allegro i o wiele lepiej sprawdzają się sklepy internetowy. Wystarczy tylko przed zakupem sprawdzic opinie na temat danej firmy:) A co do karuzeli,to znajdziecie je również w moim sklepie:)
 
Własnie równe ważne jest dobre i solidne mocowanie karuzeli do łóżeczka,potem kwestia doboru kolorów czy melodyjki. To również istotne szczegóły o których nie da się zapomniec podczas zakupu. W innym kolorze kupimy karuzelę dla chłopczyka,a w innym dla dziewczynki.
 
reklama
ja dla swojej kupiłam tiny love naprawde są ładne i mają śliczne melodyjki ale niestety córcia miała ją w głębokim poważaniu a najbardziej podobała się jej zwykła pluszakowa karuzela z ikei...
 
Do góry