reklama

jaka karuzela nad łóżeczko ?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez andzia1987, 26 Marzec 2010.

1. andzia1987

andzia1987 Fanka BB :)

jakie karuzele polecacie? słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat fisher price - tropikalny las.

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Andzia, ja mam właśnie tą co napisałaś KARUZELA FISHER PRICE RAINFOREST + lampka + pilot (960542281) - Aukcje internetowe Allegro jestem z niej bardzo zadowolona. Julka ma ją od 2 mca życia, szybko się nią zainteresowała, przy melodyjce do dziś zasypia. Od jakiegoś czasu mam zdjęty płąk z zabawkami i sam panel z muzyczką został. Jula się niem bawi, przełącza guziczki, zjada ją:-D Jest bardzo kolorowa, muzyczna uspokajająca, polecam :-)

3. reklama
  4. BaFa

BaFa Zaciekawiona BB

Jeżeli karuzela spodobała się dziecku, to bardzo dobrze, niektóre melodie zamiast uspokajac drażnią malucha. No i najważniejsze w przypadku wyboru takiej karuzeli jest bezpieczeństwo, zabawka musi miec certyfikat, ale z tego co wiem, karuzela o której mowa powyżej spełnia wszelkie wymogi.

5. topoleczka

topoleczka Fanka BB :)

6. Maluch2004.pl

Maluch2004.pl Zaciekawiona BB

Z doświadczenia wiem,że nie warto kupowac na allegro i o wiele lepiej sprawdzają się sklepy internetowy. Wystarczy tylko przed zakupem sprawdzic opinie na temat danej firmy:) A co do karuzeli,to znajdziecie je również w moim sklepie:)

7. cambria

cambria Mama Karolka 2010

Polecam-Karuzelka Las Tropikalny Fisher Price

8. 3kwojcik

3kwojcik Początkująca w BB

9. Maluch2004.pl

Maluch2004.pl Zaciekawiona BB

Własnie równe ważne jest dobre i solidne mocowanie karuzeli do łóżeczka,potem kwestia doboru kolorów czy melodyjki. To również istotne szczegóły o których nie da się zapomniec podczas zakupu. W innym kolorze kupimy karuzelę dla chłopczyka,a w innym dla dziewczynki.

10. reklama
  11. martuska300

martuska300 Początkująca w BB

Ostatnia edycja: 5 Marzec 2011
  12. Sysia_waw

Sysia_waw Fanka BB :)

ja dla swojej kupiłam tiny love naprawde są ładne i mają śliczne melodyjki ale niestety córcia miała ją w głębokim poważaniu a najbardziej podobała się jej zwykła pluszakowa karuzela z ikei...

Poleć forum