reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką kaszkę Wasze szkraby jedzą najchętniej?

Witam. Mój szkrab uwielbia kaszki Bobovita (wszystkie). Jako pierwszą dostał Nestle Sinlac bo miał skazę białkową, też mu smakowała. A może spróbuj dać swojemu maluszkowi np. kleik ryżowy wymieszany ze startym jabłuszkiem lub innym owocem. Powodzenia.
 
reklama
Dziewczyny czy wszystkie kaszki zawierają cukier:confused: Jestem jeszcze laikiem w kwestii kaszek i nie bardzo się orientuję.
Skończyłam właśnie 1 opakowanie kleiku kukurydzianego i chciałam kaszkę , zakupiłam mleczno-ryżową BOBOVITY ale doczytałam się tam cukier. no i Zastanawiam się czy jakaś firma robi kaszki bez cukru:confused: Produkty które mają w sobie cukier chciałabym najwcześniej wprowadzić w 5 miesiącu stąd moje pytanie.
Pozdrawiam
 
Gotowe kaszki moze sa smaczne ale ja uwazam i do dzis robie corce kaszke sama...napewno jest bardziej syta:tak:... mleko nan+kasza manna z cukrem+deserek z jabłuszka= pyszna kaszka prosto od mamy:-)
 
Moje dzieci uwielbiają kaszkę Nestle Misiowy Ogródek:tak:.
Co do kaszki manny to nie przepadają za nią, chyba że połączę ją z jogurtem albo serkiem homogenizowanym. A i tak jedzą ją jednym zębem:tak:.

Stwierdziłam, że nic na siłę.
 
mój Łukasz lubi kaszki BoboVita- ryżowe, najbardziej bananową i jabłkowo- gruszkową, dodaję do nich kawałki owoców - banana, jabłka lub innych np. śliwki jak były u nas w sadzie. Wcześniej robiłam na własnym mleku odciągniętym teraz Nan
 
Kaszki nestle są zdecydowanie lepsze od Bobovity:tak:bobovity są za słodkie nie wiem jak inne bo miaalam tylko malinowa, ;-)nestle pychotaa nie sa takie slodkie jak bobovita w sam raz:tak:ryzowa jabłka z gruszkami:tak:Mniam.......:-):-):-)
 
zmienilam zdanie co do kaszek bobovity są tak samo wspaniale jak nesttle :tak::tak:moj maly je uwielbia:-)najbardziej ryzowe wszystkie:tak::tak:mleczno ryzowe tez ale cześciej kupuje mu te pierwsze:tak::tak:mniam......:tak:dzisiaj moja mama sama jadla z nim malinowa hehe:-D:-):tak:popieram pozyzsze zdanie kal.aga jablka i gruszki z nestle są pysznee:-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry