reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Jaką kupić pralkę do prania ubranek dziecka/niemowlaka?

Marys$s*

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej jestem początkująca mamuśka czekająca na bobasa dla którego chciała bym dać wszystko co najlepsze. Zaczynam nowy temat bo już glupieje... Na internetach ile ludzi tle opinii i pełno reklam i opinii pisanych tylko dla reklamy a tu może uda mi się dostać prawdziwą opinie... Napewno macie doświadczenia w tych sprawach i znacie problem brudnych ubranek dziecięcych... Proszę podpowiedzcie mi jaka pralkę wybrać jakiej firmy? Zależy mi by dopierala brudne ubranka dzidzi, skarpety z piachu, i ubranka z marchewki itp. Zależy mi by dobrze wyplukiwala detergenty i była w rozsądnej cenie i nie bardzo awaryjna. Doradzcie?

reklama

Jaasna

Rozwiązania
0
Na rynku każdy znajdzie coś dla siebie.
Ja mam Bosh Classixx for Kids - mam ją od 5 lat, obskakuje kilkoro dzieci wiele razy w tygodniu. Moim zdaniem jest super, nic sie z nią nie dzieje.
A co do plam, to pralki nie są magiczne i wiele plam ot tak same nie spiorą - ja mam zawsze pod ręką mydełko odplamiające Dr.Beckmann lub Dr. Reiner i na zabrudzone skarpety czy inne plamy jest nieocenione. A na plamy z marchewki i soczków najlepsze jest słońce :)

Krateczka

Rozwiązania
0
Pralka nie zrobi niestety za Ciebie całej tej roboty bo plamy np. po kupce i tak trzeba zapierać moim zdaniem. Ja kupiłam pralkę na początku lipca LG z systemem Steam czyli dodatkowo para działa ubrania. Jest specjalny program do prania ubranek dziecięcych i program antyalergiczny właśnie z parą.
Mam tą sama pralke i właśnie nastawiłam pierwsze pranie ubranek..program 3.5 h ale cóż zrobić...dam znać jak się wypiorą;)

mewa416

Rozwiązania
0
Fakt ten program jest długi, ale mam porównanie z poprzednią pralka i jednak lepiej dopiera. Nastawiam pralkę rano i się nie zastanawiam, trochę się pokręcę i już wyprane
Mam tą sama pralke i właśnie nastawiłam pierwsze pranie ubranek..program 3.5 h ale cóż zrobić...dam znać jak się wypiorą;)

mewa416

Rozwiązania
0
Czy ja wiem, jest program mieszane i tam 1:20 około trwa. Szybki program 30 minut też jest. Programy z parą są długie, to fakt.
O lg czytałam że ma bardzo długie programy prania i że im więcej się włoży to jeszcze bardziej się wydłuża że najkrótszy program to 2 h czy potwierdzisz ta opinie? I czy dobrze wyplukuje proszki? Sprzedawca w sklepie RTV polecał ale nie wierzę mu bo może mu tak kazali...

Jaasna

Rozwiązania
0
Słońce? możesz rozwinąć temat bo marchewką i soczki to moja zmora a odplamiacze nie zawsze dają radę (cały czas się zastanawiam jak można wypić cały soczek i polać się ostatnim lyczkiem albo jeść surową marchewkę i wybudzić od niej ubranka? Magia moich dzieci :D ).
Plamki po sokach czy obiadach polewam ciepłą wodą i pocieram mydełkiem odplamiającym, a następnie wstawiam normalne pranie (nie dzielę ubrań naszych i dzieci). Po praniu plamki blade oczywiście są (czasem cała bluzka zalana sokiem ;)), więc wywieszam te poplamione ubrania plamami w kierunku słońca (mam suszarki od południa, więc pół dnia świeci mi prosto na pranie:)) i po wyschnięciu ubrania są jak nowe, żadnych plam :) Słońce działa też na plamy po jedzeniu z kurkumą, pomidory, ale te wszystkie pomarańczowe i żółte to słońce wywabia bez problemu :)

Jaasna

Rozwiązania
0
Właśnie już od czytania tych opinii nie dobrze mi się robi. I już nie wiem czy inwestować w taką że specjalnymi programami technologiami czy kupić taką do tysiaka bo i tak teraz te pralki szybko się psują...

Dzieki dziewczyny za opinie które piszecie. Nie mogę się zdecydować mam metlik w głowie...
Wiesz co, bierz taką która ma wiele programów - także tych krótkich czy na delikatne pranie. Takie często są dedykowane z myślą o dzieciach, ale ja kupiłam taką, której krótkie programy pozwalają mi prać tyle ile mam prania i jak bardzo brudne. Z reguły nie chechłam dłużej niż 1,5 godz (pełny bęben) - często jest to 45 min lub godzina :)
Aaa, no i klasa enegretyczna - im więcej ma + tym bardziej oszczędna (moja ma A+++, bo ma też możliwość prania w zimnej wodzie, z czego akurat nie korzystam ;))

mewa416

Rozwiązania
0
Pralka nie zrobi niestety za Ciebie całej tej roboty bo plamy np. po kupce i tak trzeba zapierać moim zdaniem. Ja kupiłam pralkę na początku lipca LG z systemem Steam czyli dodatkowo para działa ubrania. Jest specjalny program do prania ubranek dziecięcych i program antyalergiczny właśnie z parą.

MaryH

Rozwiązania
23
Na rynku każdy znajdzie coś dla siebie.
Ja mam Bosh Classixx for Kids - mam ją od 5 lat, obskakuje kilkoro dzieci wiele razy w tygodniu. Moim zdaniem jest super, nic sie z nią nie dzieje.
A co do plam, to pralki nie są magiczne i wiele plam ot tak same nie spiorą - ja mam zawsze pod ręką mydełko odplamiające Dr.Beckmann lub Dr. Reiner i na zabrudzone skarpety czy inne plamy jest nieocenione. A na plamy z marchewki i soczków najlepsze jest słońce :)
Słońce? możesz rozwinąć temat bo marchewką i soczki to moja zmora a odplamiacze nie zawsze dają radę (cały czas się zastanawiam jak można wypić cały soczek i polać się ostatnim lyczkiem albo jeść surową marchewkę i wybudzić od niej ubranka? Magia moich dzieci :D ).

Marys$s*

Rozwiązania
0
O lg czytałam że ma bardzo długie programy prania i że im więcej się włoży to jeszcze bardziej się wydłuża że najkrótszy program to 2 h czy potwierdzisz ta opinie? I czy dobrze wyplukuje proszki? Sprzedawca w sklepie RTV polecał ale nie wierzę mu bo może mu tak kazali...

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry