reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Jaką masz grupę krwi ?

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
Ja mam A1Brh+
mąż ?
mała?
Nikt mi nie badał jej grupy krwi.Same o to prosiłyście?Czy lekarz decyduje?
u mnie było tak:
nie wiedziałam jaką mam grupę krwi i w ciąży byłam sprawdzić a że okazało się że mam z mężem konflikt grupy krwi to po porodzie dostałam zastrzyk a żeby go dostać to sprawdzali grupę krwi mojej małej czy ma moją czy ojca a miała jego i dlatego dostałam zastrzyk ;-):tak:

reklama

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Miasto
WIELKOPOLSKA
Rozwiązania
0
Ja mam Orh + M. też Orh+,musiał za mnie oddać krew po porodzie więc zbadali mu grupę za darmo
Przemko też ma Orh+ bo nie ma innej możliwości.

kachasek

matka-wariatka :)
Rozwiązania
0
Ja mam A1Brh+
mąż ?
mała?
Nikt mi nie badał jej grupy krwi.Same o to prosiłyście?Czy lekarz decyduje?
mąż miał transfuzję jak był mały więc musieli robić badania, ja robiłam w ciąży, bo nie znałam (płatne), Miśkowi zrobili zaraz po porodzie (bezpłatne) więc o nic nie prosiłam, nie wiem czy robią standardowo, czy też miał zrobione ze względu na pobyt na OIOMie po porodzie (po próżnociągu był na obserwacji)

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Miasto
Zabrze, Poland
Rozwiązania
0
Ja mam B rh+
Maz ma A rh +
a Robert nie wiemy.. w szpitalu grupy krwi mu nie okreslili, a ja jakos nie mam serca (dopoki nie ma takiej potrzeby) Go katowac, zeby grupe krwi okreslic. :no:

Ale z tego co mi lekarz mowil w ciazy, to Dzidzia z tego polaczenia, moze miec kazda grupe krwi. :tak:

czarna551

Fanka BB :)
Miasto
małopolska
Rozwiązania
0
Ja mam B Rh -
mąż A Rh +
A Dawidek AB Rh +
mieliśmy konflikt i dostałam po porodzie szczepionkę

Dziewczyny co mają ujemną grupe krwi a partner dodatnią
mam pytanko czy trzeba jakiś czas odczekać
żeby starac sie o 2 baby czy to nie ma znaczenia?
???
bo pewna pielęgniarka mi mówiła że dobrze jest odczekać przynajmniej 2-3 lata

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja mam 0 Rh + . Jaka grupe krwi ma tata Sary i Sarka nie wiem :-) :-p
Powiedzcie mi, ile kosztuje prywatnie oznaczenie grupy krwi dziecka i czy w kazdym laboratorium mozna je zrobic? Jestem ciemna w tym temacie. I czy krew pobiera sie tez z paluszka?

minka_12

Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Mozesz zrobić to w każdej przychodni lekarskiej gdzie robią badania z krwi, koszt około 18zł ;-)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry