reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką masz grupę krwi ?

reklama
Ja mam AB Rh(-)
M A Rh(+)
A nasz Kuba mieszanke :-p czyli A Rh(-)

Dlaczego piszesz GOSIU ze moglas miec grupe krwi niekoniecznie za rodzicami:confused2:...bo chyba nie za bardzo zrobumiałam o co Ci chodzi...
 
ja ma 0 Rh -,mąż 0 Rh+,a Antosiek 0 Rh+
mialam konflikt serologiczny i zaraz po porodzie dostalam szczepionke
 
:-DNo tak GOSIU - grupa 0 to taka smieszna, wychodzi na to ze moze miec kazdy:-D
Ciekawa sprawa tez jest z czynnikami RH.....kiedys byłam przekonana ze jesli i moja mama i tata maja rh(+) to ja tez taki mam..........i w ciązy jak robilam badanie (nie wiedziałam dotąd jaką mam grupę:sorry:) wyszło ze ja mam rh(-)......i byłam przekonana ze to pomyłka przy badaniu.......No ale potem naczytałam sie o genach recesywnych i dominujących i wychodzi na to ze mozliwe - gen recesywny (-) taty połączył się z recesywnym (-) mamy i ja mam wlasnie (-)...pomimo ze oni mają dominujące (+).......hehehehe ale zamieszane.
W ogole moją grupe AB rh(-) ma podobno tylko 1% ludzi na ziemi :szok:.........obym nigdy nie potrzebowała krwi, bo moze byc problem;-)
 
reklama
Ciekawa sprawa tez jest z czynnikami RH.....kiedys byłam przekonana ze jesli i moja mama i tata maja rh(+) to ja tez taki mam..........i w ciązy jak robilam badanie (nie wiedziałam dotąd jaką mam grupę:sorry:) wyszło ze ja mam rh(-)......i byłam przekonana ze to pomyłka przy badaniu.......No ale potem naczytałam sie o genach recesywnych i dominujących i wychodzi na to ze mozliwe - gen recesywny (-) taty połączył się z recesywnym (-) mamy i ja mam wlasnie (-)...pomimo ze oni mają dominujące (+).......hehehehe ale zamieszane.
W ogole moją grupe AB rh(-) ma podobno tylko 1% ludzi na ziemi :szok:.........obym nigdy nie potrzebowała krwi, bo moze byc problem;-)

no ja też przy rodzicach rh dodatnich (+) mam rh ujemne(-) ;-):tak:


i mam nie lepiej 2 % ludzi ją ma B(-);-)

PROCENTOWY UDZIAŁ GRUP KRWI LUDZKIEJ POPULACJI:

A Rh+
32% 0 Rh+ 31% B Rh+ 15% AB Rh+ 7%
A Rh-
6% 0 Rh- 6% B Rh- 2% AB Rh- 1%
 
Do góry