reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką masz grupę krwi ?

Ja mam A1Brh+
mąż ?
mała?
Nikt mi nie badał jej grupy krwi.Same o to prosiłyście?Czy lekarz decyduje?

u mnie było tak:
nie wiedziałam jaką mam grupę krwi i w ciąży byłam sprawdzić a że okazało się że mam z mężem konflikt grupy krwi to po porodzie dostałam zastrzyk a żeby go dostać to sprawdzali grupę krwi mojej małej czy ma moją czy ojca a miała jego i dlatego dostałam zastrzyk ;-):tak:
 
reklama
Ja mam Orh + M. też Orh+,musiał za mnie oddać krew po porodzie więc zbadali mu grupę za darmo
Przemko też ma Orh+ bo nie ma innej możliwości.
 
Ja mam A1Brh+
mąż ?
mała?
Nikt mi nie badał jej grupy krwi.Same o to prosiłyście?Czy lekarz decyduje?
mąż miał transfuzję jak był mały więc musieli robić badania, ja robiłam w ciąży, bo nie znałam (płatne), Miśkowi zrobili zaraz po porodzie (bezpłatne) więc o nic nie prosiłam, nie wiem czy robią standardowo, czy też miał zrobione ze względu na pobyt na OIOMie po porodzie (po próżnociągu był na obserwacji)
 
Ja mam B rh+
Maz ma A rh +
a Robert nie wiemy.. w szpitalu grupy krwi mu nie okreslili, a ja jakos nie mam serca (dopoki nie ma takiej potrzeby) Go katowac, zeby grupe krwi okreslic. :no:

Ale z tego co mi lekarz mowil w ciazy, to Dzidzia z tego polaczenia, moze miec kazda grupe krwi. :tak:
 
Ja mam B Rh -
mąż A Rh +
A Dawidek AB Rh +
mieliśmy konflikt i dostałam po porodzie szczepionkę

Dziewczyny co mają ujemną grupe krwi a partner dodatnią
mam pytanko czy trzeba jakiś czas odczekać
żeby starac sie o 2 baby czy to nie ma znaczenia?
???
bo pewna pielęgniarka mi mówiła że dobrze jest odczekać przynajmniej 2-3 lata
 
Ja mam 0 Rh + . Jaka grupe krwi ma tata Sary i Sarka nie wiem :-) :-p
Powiedzcie mi, ile kosztuje prywatnie oznaczenie grupy krwi dziecka i czy w kazdym laboratorium mozna je zrobic? Jestem ciemna w tym temacie. I czy krew pobiera sie tez z paluszka?
 
reklama
Do góry