reklama

Jaką mogę uzyskać pomoc z MOPS-u?

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez anialodz, 2 Listopad 2011.

1. anialodz

anialodz Początkująca w BB

Witam
    Myślę o udaniu się do mops-u bo nasza sytuacja finansowa jest z każdym miesiącem jest coraz gorsza. Mój mąż tylko pracuje ale już ma mniej niż najniższa krajowa a ja dostaje zasiłki na dzieci ( 2 w tym jedno niepełnosprawne). Powiedzcie jaką pomoc mogę uzyskać z MOPS-u. Będę wdzięczna za pomoc.

2. EEnil

EEnil Gość

Aniu najlepiej idź do podlegającego Ci ośrodka na rozmowę.Panie wszystko Ci wytłumaczą i powiedzą jakie dokumenty przygotować.Najpewniej umówią się też na ''wywiad środowiskowy'' czyli odwiedziny w domku.
    Powodzenia

3. reklama
  4. Lilijanna

Lilijanna Moderator

U nas w MOPSie dają wszelkie niezbędne dokumenty do załatwienia. Idź i porozmawiaj, MOPS to nie koniec świata, kobietki naprawdę są tam w porządku. :tak:
    A na niepełnosprawne dziecko otrzymujesz zasiłek pielęgnacyjny z ZUS?

5. anialodz

anialodz Początkująca w BB

Zasiłek pielęgnacyjny w ZUS-ie? O tym jeszcze nie słyszałam. Jak to załatwić? Proszę o każdą podpowiedz.
    Już byłam z dokumentami w MOPS- ie ale tam Pani nie chciała mi powiedzieć jaką mogę uzyskać pomoc i kiedy to nastąpi a ja jestem w podbramkowej sytuacji.Ta wizyta w domu to będzie tylko u mnie czy po sąsiadach też będzie chodzić? Dzięki za każdą odpowiedz

Ostatnia edycja: 4 Listopad 2011

Poleć forum