reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką mogę uzyskać pomoc z MOPS-u?

Dołączył(a)
2 Listopad 2011
Postów
3
Miasto
Łódź
Witam
Myślę o udaniu się do mops-u bo nasza sytuacja finansowa jest z każdym miesiącem jest coraz gorsza. Mój mąż tylko pracuje ale już ma mniej niż najniższa krajowa a ja dostaje zasiłki na dzieci ( 2 w tym jedno niepełnosprawne). Powiedzcie jaką pomoc mogę uzyskać z MOPS-u. Będę wdzięczna za pomoc.
 
reklama
Aniu najlepiej idź do podlegającego Ci ośrodka na rozmowę.Panie wszystko Ci wytłumaczą i powiedzą jakie dokumenty przygotować.Najpewniej umówią się też na ''wywiad środowiskowy'' czyli odwiedziny w domku.
Powodzenia
 
U nas w MOPSie dają wszelkie niezbędne dokumenty do załatwienia. Idź i porozmawiaj, MOPS to nie koniec świata, kobietki naprawdę są tam w porządku. :tak:
A na niepełnosprawne dziecko otrzymujesz zasiłek pielęgnacyjny z ZUS?
 
Zasiłek pielęgnacyjny w ZUS-ie? O tym jeszcze nie słyszałam. Jak to załatwić? Proszę o każdą podpowiedz.
Już byłam z dokumentami w MOPS- ie ale tam Pani nie chciała mi powiedzieć jaką mogę uzyskać pomoc i kiedy to nastąpi a ja jestem w podbramkowej sytuacji.Ta wizyta w domu to będzie tylko u mnie czy po sąsiadach też będzie chodzić? Dzięki za każdą odpowiedz
 
Ostatnia edycja:
Do góry