reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka polecacie aplikacje w ciąży?

reklama
Najbardziej jestem zadowolona z Preglife, wydaje się najradziej przejrzysta i wiarygodna 1572380668761.png
, mam też Ciąża+ piękna grafika, dużo artykułów, śmieszne porównania dziecka do owoców, słodyczy i zwierzątek :) 1572381087557.png
BabyApp- graficznie prosta, ale zawiera masę informacji, co się z Tobą i dzieckiem dzieje.
1572381167240.png

Moja Ciąża - podobnie jak wyżej
1572381311246.png

Moja Ciąża - tak dwie apki mają podobną nazwę i też jak kto lubi masa czytania :p
1572381535693.png

mam ich kilka bo co tydzień ciąży celebruje to i sobie czytam, co mój dzidziuś umie :) jak już wygląda ile może ważyć i mierzyć. Dodadkowo apki zawierają przydatne listy wyprawek dla dziecka, do szpitala, dla mamusi na porodówkę, plany porodów i tp i td:)
 
Ja nie robiłam porównania. Zdecydowałam się na Preglife z uwagi na pozytywne oceny i na razie z niej korzystam. Wydaje się ok choć mogłoby być więcej do czytania na tych początkowych etapach.
 
Długi czas korzystałam z Ciąża+ ma bardzo fajną grafikę, dużo opisów, ale zrezygnowałam z niej na rzecz Preglife, która odzwierciedla realną wagę dziecka, zawiera opisy, co dzieje się z dzieckiem, mamą i partnerem. Można w niej sprawdzić, w którym tygodniu będziemy danego dnia, odlicza dni do porodu, zawiera również pamiętnik i jest przejrzysta [emoji4]

W ciąża+ jest fajna opcja ustawienia rzeczywistego wymiaru dziecka w danym tygodniu, dzięki czemu łatwiej jest nam je sobie wyobrazić jak na ekranie pojawia się, np. 7 cm maluszek, a nie zwyczajny obrazek.
 
reklama
reklama
Do góry