reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

jaka pościel dla małego alergika

Rozwiązania
0
lekarz stwierdził u mojego synka całe mnóstwo alergii, w tym na kurz i roztocza. słyszałam, że w takim przypadku trzeba zainwestować w specjalną pościel. wpisałam w google 'pościel antyalergiczna' i wyskoczyły mi miliony wyników. co wybrać? jak radzicie?

reklama
Rozwiązania
0
drogą eliminacji musisz wybrać dogodną dla synka. proponuję wełnianą, z własnego doświadczenia wiem, że działa na alergików, ale musisz najpierw wiedzieć, czy przypadkiem nie ma uczulenia na wełnę.

Rozwiązania
0
tak to prawda. pościel wełniana pomaga alergikom. wełna zawiera lanolinę, która nie wchłania kurzu i nie jest siedliskiem roztoczy. prawdą jest również, że ciężko znaleźć pościel wysokiej jakości.

Rozwiązania
0
na wełnę chyba nie ma, ale jeszcze dopytam lekarza. a gdzie można kupić coś porządnego (bo chyba nie na pokazach...)?
mam jeszcze jedno pytanie - co zrobić z pluszakami? chciałam wszystkie wyrzucić, ale mały płakał za nimi jak za kimś bliskim:-( słyszałam o zamrażaniu - czy to daje jakieś efekty?

Rozwiązania
0
Córka mojej siostry ma dość silną alergię i oni większość maskotek niestety wyeliminowali. Ale dwa zwykłe pluszaki przechodzą co noc kurację zamrażarkową. :) Z tego, co wiem, to na czas snu mała ma takiego wełnianego misia. On ponoć nie gromadzi kurzu.

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
na wełnę chyba nie ma, ale jeszcze dopytam lekarza. a gdzie można kupić coś porządnego (bo chyba nie na pokazach...)?
mam jeszcze jedno pytanie - co zrobić z pluszakami? chciałam wszystkie wyrzucić, ale mały płakał za nimi jak za kimś bliskim:-( słyszałam o zamrażaniu - czy to daje jakieś efekty?
Na pokazach nie kupuj :no:! ja dostałam fajną w necie dla mojego Mikołaja. Ta firma też robi śliczne przytulaczki, które faktycznie mogą być alternatywą zwykłych misiów. Zamrażałam kiedyś zwykłe pluszaki, ale to za dużo babrania się, a efekt taki sobie.

Rozwiązania
0
tagalog, a jak z jakością? bo ja się boję, że jakieś kłaczki będą w sypialni, że coś będzie wypadać z niej, że niteczki itp...

Rozwiązania
0
dołączam się do pytania, cena zazwyczaj jest wysoka, wolałabym wiedzieć, czy to jest porządnie wykonane.

Rozwiązania
0
Obejrzyj serię medical lub hollofol alerban dla roztoczowych dzieci w sklepie dla alergików :
Przyjazny Sklep Antyalergiczny. Przyjazny sklep dla Alergika. Produkty antyalergiczne - alergia - MEDICAL 90/110 + 50/60 - Zestaw dziecięcy

Kupiłam zestaw dla dzieci 120/90, polecony zresztą przez Panią alergolog u której leczy się mój Piotruś.

Raz na jakiś czas pryskam tez pościel oraz kocyki preparatem allergoff, tez polecanym. Na stronie jest infolinia, zadzwoń, wszystko ci powiedzą co i jak działa.

Pozdrawiam,
dużo zdrowia dla naszych milusinskich:-)

reklama
Rozwiązania
0
Acha zapomiałam -zamrażanie pluszaków daje efekty , ewentualnie pranie powyżej 55 stopni, bo od tej temperatury giną roztocza.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry