reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka pościel dla małego alergika

reklama
arabella, dzięki wielkie. o alergoffie już gdzieś czytałam, właśnie szukam gdzie go można kupić.
z pościelą się jeszcze zastanowię - muszę zapytać alergologa, która będzie najlepsza dla Jasia.
 
Magda.Mała.Mi też mogę cię zapewnić, że nie kłaczy się. Nie dałabym rady z taką, przez którą sypialnia miałaby być brudna dzień w dzień. Co to za przyjemność mieć świetną pościel i wieczny "syf" na podłodze;P Na szczęście nie ma z tym problemu w tym przypadku:")
 
Ja kupiłam dziecku pościel poliestrową z Paradiesa. Mimo,że jest uczulowny na wiele rzeczy to ta pościel sprawuje się świetnie. Polecam wszystkim. Trudno dostać tą pościel- ja kupiłam swoją w Maxcottonie we Wrocławiu. Mają też sklep internetowy sklep.maxcotton.pl;):)
 
Witajcie.

Jeżeli dzieciak nie jest uczulony na wełnę to jak najbardziej polecam kołdrę z takowym wypełnieniem, zaś do pokrycia polecam zwyczajną bawełnę, najbardziej higieniczną tkaniną. Po namowach mamy skorzystałam z pewnego sklepu internetowego, gdzie obsługa doradziła mi kupno kołdry wełniano-bawełnianej i mój Bartuś bardzo dobrze oddziałuje na tą kołdrę.
 
reklama
Polecam pościel antyalergiczną Medical, można ją śmiało prać w temp 95 stopni. To wyrób medyczny z atestem dla alergików i stosunkowo nie drogi jak na taką jakość. Do tego spryskanie co pół roku alergoffem. Z mojego rozeznania wynika że najtaniej dostaniesz te pościele w sklepie :
www.alergika.net

Co do pluszaków szkoda wyrzucać, wystarczy ograniczyć ilość i mrozić co noc te którymi dziecko będzie się bawić w dzień, plus ewentualne pranie co parę dni w temp powyżej 60 stopni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry