reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka pościel dla małego alergika

Dołączył(a)
27 Październik 2009
Postów
6
lekarz stwierdził u mojego synka całe mnóstwo alergii, w tym na kurz i roztocza. słyszałam, że w takim przypadku trzeba zainwestować w specjalną pościel. wpisałam w google 'pościel antyalergiczna' i wyskoczyły mi miliony wyników. co wybrać? jak radzicie?
 
reklama
drogą eliminacji musisz wybrać dogodną dla synka. proponuję wełnianą, z własnego doświadczenia wiem, że działa na alergików, ale musisz najpierw wiedzieć, czy przypadkiem nie ma uczulenia na wełnę.
 
tak to prawda. pościel wełniana pomaga alergikom. wełna zawiera lanolinę, która nie wchłania kurzu i nie jest siedliskiem roztoczy. prawdą jest również, że ciężko znaleźć pościel wysokiej jakości.
 
na wełnę chyba nie ma, ale jeszcze dopytam lekarza. a gdzie można kupić coś porządnego (bo chyba nie na pokazach...)?
mam jeszcze jedno pytanie - co zrobić z pluszakami? chciałam wszystkie wyrzucić, ale mały płakał za nimi jak za kimś bliskim:-( słyszałam o zamrażaniu - czy to daje jakieś efekty?
 
Córka mojej siostry ma dość silną alergię i oni większość maskotek niestety wyeliminowali. Ale dwa zwykłe pluszaki przechodzą co noc kurację zamrażarkową. :) Z tego, co wiem, to na czas snu mała ma takiego wełnianego misia. On ponoć nie gromadzi kurzu.
 
na wełnę chyba nie ma, ale jeszcze dopytam lekarza. a gdzie można kupić coś porządnego (bo chyba nie na pokazach...)?
mam jeszcze jedno pytanie - co zrobić z pluszakami? chciałam wszystkie wyrzucić, ale mały płakał za nimi jak za kimś bliskim:-( słyszałam o zamrażaniu - czy to daje jakieś efekty?
Na pokazach nie kupuj :no:! ja dostałam fajną w necie dla mojego Mikołaja. Ta firma też robi śliczne przytulaczki, które faktycznie mogą być alternatywą zwykłych misiów. Zamrażałam kiedyś zwykłe pluszaki, ale to za dużo babrania się, a efekt taki sobie.
 
tagalog, a jak z jakością? bo ja się boję, że jakieś kłaczki będą w sypialni, że coś będzie wypadać z niej, że niteczki itp...
 
dołączam się do pytania, cena zazwyczaj jest wysoka, wolałabym wiedzieć, czy to jest porządnie wykonane.
 
Obejrzyj serię medical lub hollofol alerban dla roztoczowych dzieci w sklepie dla alergików :
Przyjazny Sklep Antyalergiczny. Przyjazny sklep dla Alergika. Produkty antyalergiczne - alergia - MEDICAL 90/110 + 50/60 - Zestaw dziecięcy

Kupiłam zestaw dla dzieci 120/90, polecony zresztą przez Panią alergolog u której leczy się mój Piotruś.

Raz na jakiś czas pryskam tez pościel oraz kocyki preparatem allergoff, tez polecanym. Na stronie jest infolinia, zadzwoń, wszystko ci powiedzą co i jak działa.

Pozdrawiam,
dużo zdrowia dla naszych milusinskich:-)
 
reklama
Do góry