reklama

Jaką praktyczną i fajną torbę do wózka

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez Charllette, 27 Lipiec 2010.

1. Charllette

Charllette Początkująca w BB

Za dwa miesiące będę jeździć nowym fajnym wózeczkiem, który dostałam w prezencie.
    Niestety nie ma w komplecie torby.

Muszę dokupić jakaś fajną torbę, żeby jeszcze jakoś się dobrze prezentowała.
    Już jakoś wybiłam się z tych nowości, może same szukałyście torby i możecie coś polecić.

Z góry dziękuję za pomoc.

2. motylekwbrzuchu

motylekwbrzuchu Zaciekawiona BB

hej:)
    wiem, że to może wyglądać jak jakaś reklama:) ale moja koleżanka szyje torby..przepiękne, kolorowe...jedną z nich mam..co prawda jeszcze nie SUPERMAMABAG, ale na pewno jak przyjdzie czas sobie kupię:)
    podaję Ci do niej namiary...na stronce www. są stare torby, bo niestety modele były kopiowane i nie umieszcza teraz nowych:(
    BAG by MEG
    meg@bagbymeg.com

pozdrawiam

3. reklama
  4. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Wiesz na allegro masz spory wybór toreb do wózka, ceny też od mniejszych do większych. A jaki wózek masz??

5. Charllette

Charllette Początkująca w BB

Mam prześliczny Mutsy 4 i chciałaby jakąś naprawdę fajną torbę, żebym jako przyszła mama jakoś się z nią prezentowała :)
    No ale najważniejsze, żeby była pojemna i praktyczna. Z góry dziękuję za sugestie u Wasze opinie

6. holly101

holly101 Fanka BB :)

Też szukam torby do Mutsy 4rider - najgorsze, że najbardziej podobają mi się cholernie drogie torby storksak (od 600 wzwyż) - na ich plus świadczy fakt, że po okresie wózkowym można ich używać jako zwykłe torby - są naprawdę piekne...

7. karafunia

karafunia Zaciekawiona BB

600 zł, wow :))) prawie jak Prada ;)

8. soojka

soojka Zaciekawiona BB

No właśnie - ja też szukam dużej, praktycznej torby z mnóstwem przegródek - możecie coś polecić?

9. ModnyBrzuszek

ModnyBrzuszek Zaciekawiona BB

Moim zdaniem warto szukać w dobrych sklepach internetowych z artykułami dla dzieci oraz rodziców. Często można dokupić taką torbę osobno. Ja kupowałam uniwersalną,pasuje do każdej spacerówki.

10. reklama
  11. sosika

sosika Zaciekawiona BB

Ja pierwsza torbe to miałam od kolezanki, ale rzepy juz byly wysłuzone i zawsze sie odpinała. Potem przerzuciłam sie na najwieksza ze swoch torebek ;-) ale sie ledwo do koszyka pod wozkiem miesicla i w sumie to o zakupach nie bylo mowy ;-) no a teraz jak kupowalam spacerowk, to kupilam torbe do wozka navington -bakista. Fajna jest bo wyglada jak normalna torebka,a w sumie to duzo sie miesci w niej.

12. GabrielGarcia

GabrielGarcia Zaciekawiona BB

Poleć forum