reklama

Jaką praktyczną i fajną torbę do wózka

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez Charllette, 27 Lipiec 2010.

1. Charllette

Charllette

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Za dwa miesiące będę jeździć nowym fajnym wózeczkiem, który dostałam w prezencie.
    Niestety nie ma w komplecie torby.

Muszę dokupić jakaś fajną torbę, żeby jeszcze jakoś się dobrze prezentowała.
    Już jakoś wybiłam się z tych nowości, może same szukałyście torby i możecie coś polecić.

Z góry dziękuję za pomoc.

2. motylekwbrzuchu

motylekwbrzuchu Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej:)
    wiem, że to może wyglądać jak jakaś reklama:) ale moja koleżanka szyje torby..przepiękne, kolorowe...jedną z nich mam..co prawda jeszcze nie SUPERMAMABAG, ale na pewno jak przyjdzie czas sobie kupię:)
    podaję Ci do niej namiary...na stronce www. są stare torby, bo niestety modele były kopiowane i nie umieszcza teraz nowych:(
    BAG by MEG
    meg@bagbymeg.com

pozdrawiam

3. reklama
  4. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiesz na allegro masz spory wybór toreb do wózka, ceny też od mniejszych do większych. A jaki wózek masz??

5. Charllette

Charllette

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam prześliczny Mutsy 4 i chciałaby jakąś naprawdę fajną torbę, żebym jako przyszła mama jakoś się z nią prezentowała :)
    No ale najważniejsze, żeby była pojemna i praktyczna. Z góry dziękuję za sugestie u Wasze opinie

6. holly101

holly101 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też szukam torby do Mutsy 4rider - najgorsze, że najbardziej podobają mi się cholernie drogie torby storksak (od 600 wzwyż) - na ich plus świadczy fakt, że po okresie wózkowym można ich używać jako zwykłe torby - są naprawdę piekne...

7. karafunia

karafunia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    600 zł, wow :))) prawie jak Prada ;)

8. soojka

soojka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No właśnie - ja też szukam dużej, praktycznej torby z mnóstwem przegródek - możecie coś polecić?

9. ModnyBrzuszek

ModnyBrzuszek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moim zdaniem warto szukać w dobrych sklepach internetowych z artykułami dla dzieci oraz rodziców. Często można dokupić taką torbę osobno. Ja kupowałam uniwersalną,pasuje do każdej spacerówki.

10. reklama
  11. sosika

sosika Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja pierwsza torbe to miałam od kolezanki, ale rzepy juz byly wysłuzone i zawsze sie odpinała. Potem przerzuciłam sie na najwieksza ze swoch torebek ;-) ale sie ledwo do koszyka pod wozkiem miesicla i w sumie to o zakupach nie bylo mowy ;-) no a teraz jak kupowalam spacerowk, to kupilam torbe do wozka navington -bakista. Fajna jest bo wyglada jak normalna torebka,a w sumie to duzo sie miesci w niej.

12. GabrielGarcia

GabrielGarcia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum