reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką praktyczną i fajną torbę do wózka

Dołączył(a)
27 Czerwiec 2010
Postów
5
Miasto
Katowice
Za dwa miesiące będę jeździć nowym fajnym wózeczkiem, który dostałam w prezencie.
Niestety nie ma w komplecie torby.

Muszę dokupić jakaś fajną torbę, żeby jeszcze jakoś się dobrze prezentowała.
Już jakoś wybiłam się z tych nowości, może same szukałyście torby i możecie coś polecić.

Z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
hej:)
wiem, że to może wyglądać jak jakaś reklama:) ale moja koleżanka szyje torby..przepiękne, kolorowe...jedną z nich mam..co prawda jeszcze nie SUPERMAMABAG, ale na pewno jak przyjdzie czas sobie kupię:)
podaję Ci do niej namiary...na stronce www. są stare torby, bo niestety modele były kopiowane i nie umieszcza teraz nowych:(
BAG by MEG
meg@bagbymeg.com

pozdrawiam
 
Wiesz na allegro masz spory wybór toreb do wózka, ceny też od mniejszych do większych. A jaki wózek masz??
 
Mam prześliczny Mutsy 4 i chciałaby jakąś naprawdę fajną torbę, żebym jako przyszła mama jakoś się z nią prezentowała :)
No ale najważniejsze, żeby była pojemna i praktyczna. Z góry dziękuję za sugestie u Wasze opinie
 
Też szukam torby do Mutsy 4rider - najgorsze, że najbardziej podobają mi się cholernie drogie torby storksak (od 600 wzwyż) - na ich plus świadczy fakt, że po okresie wózkowym można ich używać jako zwykłe torby - są naprawdę piekne...
 
No właśnie - ja też szukam dużej, praktycznej torby z mnóstwem przegródek - możecie coś polecić?
 
Moim zdaniem warto szukać w dobrych sklepach internetowych z artykułami dla dzieci oraz rodziców. Często można dokupić taką torbę osobno. Ja kupowałam uniwersalną,pasuje do każdej spacerówki.
 
Ja pierwsza torbe to miałam od kolezanki, ale rzepy juz byly wysłuzone i zawsze sie odpinała. Potem przerzuciłam sie na najwieksza ze swoch torebek ;-) ale sie ledwo do koszyka pod wozkiem miesicla i w sumie to o zakupach nie bylo mowy ;-) no a teraz jak kupowalam spacerowk, to kupilam torbe do wozka navington -bakista. Fajna jest bo wyglada jak normalna torebka,a w sumie to duzo sie miesci w niej.
 
reklama
Do góry