reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką praktyczną i fajną torbę do wózka

reklama
temat stary ale moze sie jeszcze komus przyda ;)
ja polecam torbe Delti Nursery Bag-pakowna, fajnie wyglada i ma praktyczne zaczepy do kazdego wozka.Cena tez przystepna.
 
kuzynka ma flexi bag i jest zadowolona. bez problemu wrzuca ja do pralki a po praniu wszystko jest z nia ok- zadnych zagniecen czy odbarwien, kolor w porzadku. ta torba ma przegrodki, wiec mozesz posortowac rzeczy i spakowac dokladnie jak chcesz, aha jest bardzo pojemna, kuzynka smieje sie ze to torba bez dna :D co do rzepów- nie powiem Ci, bo nie pamietam dokladnie jak to wyglada
 
jest taki bogaty wybór, że każdy może znaleźć coś dla siebie ;) i wybrać to co mu najbardziej będzie odpowiadać, czy to na zakupy, czy na rzeczy dziecka :)
 
ja mam torbę Maxi Cosi Original i w zależności od tego co potrzebuje, to wtedy mogę w nią zapakować ;) a jest fajna, bo nieprzemakalna :)
 
reklama
Jeśli szuka ktoś ładnej, a zarazem praktycznej torby to warto przyjrzeć się torbom z babyono, są eleganckie w modnych kolorach i wzorach dzięki czemu nie wyglądają na typowe torby spacerowe czy wózkowe ale oczywiście jest możliwość przypięcia ich do wózka lub można nosić na ramieniu, dla zainteresowanych: Link do: BabyOno
 
Do góry