reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka reakcja tatusiów na 2 kreski?

reklama
Tak jestem w ciąży tylko ,że ciąża od początku jest za mała i nie wiadomo do końca co z tego wyjdzie.Czy miałam mocno opóźnione dni płodne czy może coś jest nie tak?
 
Wiesz ja byłam u dwóch lekarzy
Pierwszy najpierw ciąży nie znalazł zrobiłam bhcg wyszło 4 tydz. więc szukanie na siłę niby cos tam znalazł ale mnie to nie przekonało powiedział ,że trzeba usg powtórzyć najlepiej po tyg. ale on wyjechał akurat na urlop więc poszłam do innego lekarza.Nie wiem dlaczego nie przyznałam się do wczesniejszych wizyt.Na usg było już wyraźnie widac nawet zarodek ale lekarz zaniepokojony bo 2 tyg różnicy i stwierdził ,że nie wiadomo czy się rozwija.Kazał przyjśc za tydz. na usg .
Ale ja nie mam już siły czekac wyczytałam w necie ,że bhcg robi się w odstępach 48godz. i jeżeli wzrośnie o 100% to wszystko jest ok. Dziś odbieram pierwszy wynik jutro kolejne pobranie i w sobotę będę wiedziała co i jak.
Strasznie się martwię i boję
 
Kamcia po 48 godzinach wzrasta o 66%... wiec nie stresuj sie jak nie bedzie to wzrost 100%... Beta ma rosnąć i to jest najwazniejsze!!!! a to ze ciąża est młodsza to wynika z cyklów jakie mialaś. Ginekolodzy opierają sie na cyklach 28 dniowych. Ja mam cykle 35 dni wiec to juz tydzien spoznienia. Nie martw sie niczym!!!!! A w którym tygodniu gin zauwazyla zarodek??
 
Ja tez jak robilam test to bylo "no to teraz musze poczekac na te jedna linie (tzn tylko kontrolna) ale jeszcze sie kontrolna nie pojawila a juz byla testowa.
a moj maz to mnie wysciskal i powiedzial ze mialo byc za dwa lata ale, ale i tak sie ciesze.
 
Angelka dzięki pierwsze bhcg robiłam 12 dni temu i było 607,7 a dzisiejsze 3679,7 czyli wzrosło prawidłowo nawet więcej niż 66%na 48 godz.Jutro robię znowu ale powinno byc dobrze moze wreszcie odetchnę i bedę mogła się zacząc cieszyć
 
Mój ukochany mąż Marek sam pojechał po test który potem zrobiliśmy wspólnie. Jakie było nasze zaskoczenie gdy ukazały się dwie kreseczki. Wcześniej próbowaliśmy, próbowaliśmy i niestety test pokazywał zaledwie jedną jedyną krechę. Od tamtego momentu jesteśmy nieziemsko szczęśliwi i z niecierpliwością wyczekujemy dnia w którym ujrzymy nasze szczęście:-)
Teraz codziennie dzielny mąż Marek rozmawia z brzuszkiem, dyskutuje, całuje i przygotowuje pyszne, zdrowe jedzonka. Nie pozwala nam się przemęczać i wyręcza we wszystkim w czym może a do tego wszystkiego robi to z pięknym uśmiechem na twarzy:happy:
 
reklama
Mi mój K. tez bardzo pomaga, zwłaszcza jak pracuję, przygotowuje mi wtedy torbę z jedzeniem na cały dzień;-) Bardzo to miłe jest:-)
 
Do góry