reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

jaka spacerówka najlepsza

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez malw_a, 2 Czerwiec 2011.

1. malw_a

malw_a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.
    Chcę zmienić obecną spacerówkę (wózek wielofunkcyjny) na jakąś lżejszą. Nowa spacerówka musi spełniać następujące wymogi::-D

- regulowany podnóżek
    - oparcie regulowane rozkładające się najlepiej do pozycji leżącej
    - w miarę szerokie siedzisko żeby córa miała miejsce
    - porządne koła (mniejsze ale wytrzymałe i bezawaryjne) żeby dawały radę na nierównej drodze i co najważniejsze żeby pokonywały bez problemu krawężniki
    - daszek na tyle wysuwany aby osłonić dziecku główkę w słoneczne dni
    - w miarę "ciepłe" oparcie i siedzisko żeby zimą dziecko nie przemarzło
    - najlepiej jedną rączkę (do prowadzenia) ale niekoniecznie
    - w miarę duży kosz oraz łatwy dostęp do niego
    - żeby się łatwo i szybko składał i oczywiście w miarę możliwości jak najlżejszy (przejazd autobusem z dzieckiem i wózkiem)
    - lepszy firmowo ale do kwoty 700zł

Obecnie używam Taco Jumper X. Jak dla mnie super: bezawaryjny, daje radę po różnych terenach, itp. Jedyne co mnie czasem denerwuje to dostęp do kosza (muszę powyciągać z reklamówki trochę zakupów żeby je włożyć):-(
    No i waga.... do autobusu nie wejdę sama w życiu!

Jeśli posiadacie naprawdę fajne spacerówki spełniające moje oczekiwania to bardzo proszę o pomoc:-)
    Jeśli ktoś może wrzucić również linki do odpowiednich wózeczków to będę bardzo wdzięczna :tak:
    pozdrawiam!

zapomniałam jeszcze dodać, że spacerówka do wagi 20kg (maluszka rzecz jasna ;))

Ostatnia edycja: 2 Czerwiec 2011
  2. oliwkakarolina

oliwkakarolina Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 Czerwiec 2011
  3. reklama
  4. malw_a

malw_a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzięki za odpowiedź i czekam również na inne propozycje :-)
    oliwkakarolina ta spacerówka ma tylko jasne koła? czy może są wersje z czarnymi? nie wyglądają one "źle" np. po wyprawie po deszczu??:confused:

5. izia_tcz

izia_tcz Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. mamolka

mamolka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    aby ci ułatwić zadanie- szukając spacerówki odrzuć z miejsca wszelkie spacerówki typu parasolka i podobne. Przy pierwszym śniegu (takim z 5 cm)nie przejedziesz dalej jak 10 m
    ja bym się ew za używanym x-landerem rozejrzała

Ostatnia edycja: 3 Czerwiec 2011
  7. kakakarolina

kakakarolina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mamolka :-D Ja dokładnie na odwrót. Wywal x-landera (ja tą krowę sprzedałam po dwóch spacerach) i kup zwrotną, leciutką parasolkę
    Ja mam taką Inglesina Trip - Tosia.pl
    i baaaaaaaaaaardzo sobie chwalę.
    Cieszę się, że koszmar użytkowania x-landera mam dawno za sobą.
    Po śniegu jeżdżę sankami a nie wózkiem;-)

edit:
    przejazd autobusem z dzieckiem i x=landerem dobre :)) mnie się nawet do bagażnika nie mieścił. Nie wspominając o koszmarze trzymania dziecka na jednej ręce i próby złożenia i wsadzenia wózka do auta drugą.

no ale każdemu coś innego pasuje

Ostatnia edycja: 3 Czerwiec 2011
  8. YoungLady

YoungLady Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kakakaroliona a nie łatwiej wsadzić dziecko w fotelik w samochodzie i dopiero składać wózek? tak trochę logicznie trzeba do sprawy podejść...
    moim zdaniem parasolka na zimę się nie nadaje, na lato i owszem, ale z rocznym dzieckiem na sankach w zimę nie przejedziesz, bo prędzej je gdzieś zgubisz :p
    też szukam już typowej spacerówki i puki co moim czarnym koniem jest x-lander bo ma duże skrętne koła, duży kosz na zakupy, w zimę dziecko mi w nim nie zmarznie a latem się nie zagotuje, rączka niestety nie przekładana, a by się przydała ale chyba nikt jeszcze nie stworzył wózka idealnego za przystępną cenę.

9. pszczolkamaja

pszczolkamaja Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego wózka- Coneco Juupi. Naprawdę cenowo może nie najtańszy ale droższe też są.Może poszukaj w internecie opinii na temat tego wózka :) Żeby nie było że tylko ja jestem zadowolona.

10. reklama
  11. kakakarolina

kakakarolina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje dziecko krzyczalo jak pokewane oliwą gorącą w foteliku i 10 minut składania wózka,odpinania pasków, kół to był koszmar :(
    Na całe moje szczęście nie zgubiłam na sankach mojego rocznego Maksa :)) A gdzie nie na sankach dojechałam parasolką bez problemów. (a żeby nam się gondola i wózek x-landera zmieściła do auta kupiliśmy nowe auto:))
    Twoja mała za rok już będzie chodzić w zimie a nie jedzić wózkiem. My kupiliśmy parasolkę dokładnie rok temu gdy maks miał 8 miesięcy i to był najlepszy wybór.
    Jak chcesz chętnie sprzedam 3 razy używaną spacerówkę:)) x-landera

12. YoungLady

YoungLady Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hm... malutki mieliście ten bagażnik nam spokojnie mieścił się wózek z gondolą w bagażniku (nie mamy kombi) w związku z czym spacerówka Jedo też nam się spokojnie mieści ale wolelibyśmy taką typową spacerówkę, bez możliwości wpinania gondoli itp. żeby składała się cała na raz bez konieczności ściągania siedziska...

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie