reklama

jaka spacerówka najlepsza

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez malw_a, 2 Czerwiec 2011.

1. malw_a

malw_a Początkująca w BB

Witam.
    Chcę zmienić obecną spacerówkę (wózek wielofunkcyjny) na jakąś lżejszą. Nowa spacerówka musi spełniać następujące wymogi::-D

- regulowany podnóżek
    - oparcie regulowane rozkładające się najlepiej do pozycji leżącej
    - w miarę szerokie siedzisko żeby córa miała miejsce
    - porządne koła (mniejsze ale wytrzymałe i bezawaryjne) żeby dawały radę na nierównej drodze i co najważniejsze żeby pokonywały bez problemu krawężniki
    - daszek na tyle wysuwany aby osłonić dziecku główkę w słoneczne dni
    - w miarę "ciepłe" oparcie i siedzisko żeby zimą dziecko nie przemarzło
    - najlepiej jedną rączkę (do prowadzenia) ale niekoniecznie
    - w miarę duży kosz oraz łatwy dostęp do niego
    - żeby się łatwo i szybko składał i oczywiście w miarę możliwości jak najlżejszy (przejazd autobusem z dzieckiem i wózkiem)
    - lepszy firmowo ale do kwoty 700zł

Obecnie używam Taco Jumper X. Jak dla mnie super: bezawaryjny, daje radę po różnych terenach, itp. Jedyne co mnie czasem denerwuje to dostęp do kosza (muszę powyciągać z reklamówki trochę zakupów żeby je włożyć):-(
    No i waga.... do autobusu nie wejdę sama w życiu!

Jeśli posiadacie naprawdę fajne spacerówki spełniające moje oczekiwania to bardzo proszę o pomoc:-)
    Jeśli ktoś może wrzucić również linki do odpowiednich wózeczków to będę bardzo wdzięczna :tak:
    pozdrawiam!

zapomniałam jeszcze dodać, że spacerówka do wagi 20kg (maluszka rzecz jasna ;))

Ostatnia edycja: 2 Czerwiec 2011
  2. Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 Czerwiec 2011
  3. reklama
  4. malw_a

malw_a Początkująca w BB

dzięki za odpowiedź i czekam również na inne propozycje :-)
    oliwkakarolina ta spacerówka ma tylko jasne koła? czy może są wersje z czarnymi? nie wyglądają one "źle" np. po wyprawie po deszczu??:confused:

5. izia_tcz

izia_tcz Fanka BB :)

6. mamolka

mamolka Fanka BB :)

aby ci ułatwić zadanie- szukając spacerówki odrzuć z miejsca wszelkie spacerówki typu parasolka i podobne. Przy pierwszym śniegu (takim z 5 cm)nie przejedziesz dalej jak 10 m
    ja bym się ew za używanym x-landerem rozejrzała

Ostatnia edycja: 3 Czerwiec 2011
  7. kakakarolina

kakakarolina Moderator

mamolka :-D Ja dokładnie na odwrót. Wywal x-landera (ja tą krowę sprzedałam po dwóch spacerach) i kup zwrotną, leciutką parasolkę
    Ja mam taką Inglesina Trip - Tosia.pl
    i baaaaaaaaaaardzo sobie chwalę.
    Cieszę się, że koszmar użytkowania x-landera mam dawno za sobą.
    Po śniegu jeżdżę sankami a nie wózkiem;-)

edit:
    przejazd autobusem z dzieckiem i x=landerem dobre :)) mnie się nawet do bagażnika nie mieścił. Nie wspominając o koszmarze trzymania dziecka na jednej ręce i próby złożenia i wsadzenia wózka do auta drugą.

no ale każdemu coś innego pasuje

Ostatnia edycja: 3 Czerwiec 2011
  8. YoungLady

YoungLady Fanka BB :)

kakakaroliona a nie łatwiej wsadzić dziecko w fotelik w samochodzie i dopiero składać wózek? tak trochę logicznie trzeba do sprawy podejść...
    moim zdaniem parasolka na zimę się nie nadaje, na lato i owszem, ale z rocznym dzieckiem na sankach w zimę nie przejedziesz, bo prędzej je gdzieś zgubisz :p
    też szukam już typowej spacerówki i puki co moim czarnym koniem jest x-lander bo ma duże skrętne koła, duży kosz na zakupy, w zimę dziecko mi w nim nie zmarznie a latem się nie zagotuje, rączka niestety nie przekładana, a by się przydała ale chyba nikt jeszcze nie stworzył wózka idealnego za przystępną cenę.

9. pszczolkamaja

pszczolkamaja Aktywna w BB

Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego wózka- Coneco Juupi. Naprawdę cenowo może nie najtańszy ale droższe też są.Może poszukaj w internecie opinii na temat tego wózka :) Żeby nie było że tylko ja jestem zadowolona.

10. reklama
  11. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Moje dziecko krzyczalo jak pokewane oliwą gorącą w foteliku i 10 minut składania wózka,odpinania pasków, kół to był koszmar :(
    Na całe moje szczęście nie zgubiłam na sankach mojego rocznego Maksa :)) A gdzie nie na sankach dojechałam parasolką bez problemów. (a żeby nam się gondola i wózek x-landera zmieściła do auta kupiliśmy nowe auto:))
    Twoja mała za rok już będzie chodzić w zimie a nie jedzić wózkiem. My kupiliśmy parasolkę dokładnie rok temu gdy maks miał 8 miesięcy i to był najlepszy wybór.
    Jak chcesz chętnie sprzedam 3 razy używaną spacerówkę:)) x-landera

12. YoungLady

YoungLady Fanka BB :)

Hm... malutki mieliście ten bagażnik nam spokojnie mieścił się wózek z gondolą w bagażniku (nie mamy kombi) w związku z czym spacerówka Jedo też nam się spokojnie mieści ale wolelibyśmy taką typową spacerówkę, bez możliwości wpinania gondoli itp. żeby składała się cała na raz bez konieczności ściągania siedziska...

Poleć forum