reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka spacerówka najlepsza

My mamy baby design sprint i jestem super zadowolona, daje radę na każdej powierzchni, duże siedzisko. ;) Cena koło 550- 600 zł :)
 
reklama
w moim odczuciu spacerówka Ritmo irmy euro-cart jest bardzo dobrą spacerówką, miałam wcześniej dwa inne modele i dopiero z tej byłam naprawdę zadowolona
 
A czy posiada kosz na zakupy oraz co z amortyzacja? Bo to bardzo istotne szczegóły o których tak na dobrą sprawę często zapominamy a na które trzeba zwrócić uwagę.
 
ja sie przesiadam do quinny zapp xtra 2, podoba mi sie i wizualnie i spelnia moje oczekiwania co do parasolki, a wiec przede wszystkim lekka waga, stabilnosc i skrętne kola
 
My szukaliśmy zwyczajnej niedrogiej parasolki z opuszczanym do spania oparciem. Zdecydowalismy się na Rider z Milly Mally i jak na razie sprawdza się super. Ma świetną dużą przedłużaną budę co ułatwia nam spacery bo mały nienawidzi jak słońce zagląda mu do wózka :p Oparcie wygodnie się opuszcza i podnosi.
 
ma te same zalety co quinny zapp, z tym, ze wizualnie trójkołowce badziej mi się podobają :):):)

ten sam kupilismy chrzesniakowi razem z jego babcia na urodziny, nam tez wydaje sie stabilny i zwrotny, poza tym mojej siostrze zalzezalo by wozek byl lekki, dlatego wlasnie quinny zapp na prezent
 
ma te same zalety co quinny zapp, z tym, ze wizualnie trójkołowce badziej mi się podobają :):):)

mnie też trójkołowce kręcą ;-)
mój syn już wyrósł, ale kilka koleżanek ma maluchy i każda ma 3kołowy wózek, jedna ma model yezz od Quinny, to w ogóle bajer z tym wózkiem, nie dość, ze lekki, to jeszcze po złożeniu ma opcję, ze można go sobie zarzucić na plecy:tak:
 
reklama
Do góry