reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówka parasolka?

reklama
Ja nadal korzystam ze spacerówki ze swojego wózka wielofunkcyjnego Nano, ale powoli rozglądam się za czymś takim typu parasolka, bo jednak coraz bardziej ten wózek służy nam za transport zabawek na plac zabaw ;-) ale jednak jeszcze tego wózka potrzebujemy, zwłaszcza jak się mała zmęczy i zaśnie, nie wyobrażam sobie wtedy jej dźwigać, więc ja na pewno będę szukać spacerówki z regulacją oparcia.
 
Mi te quinny jakoś się nie podobają, myślalam o takim wózeczku z tacką jest kilka modeli nawet widziałam z dwiema tackami, jedna dla rodzica a druga dla dziecka, ale nie wiem czy to się sprawdza w praktyce.
 
I stało się od kilku dni mamy Crossline z euro cart, jak narazie fajna, nie mam zastrzeżeń, jest lekka i ma duży kosz co dla mnie jest ważne, bo a to foremki do piasku, a to wózeczek dla lali,a to piciu, wiadomo o co chodzi, niemalże pół domu zabieramy na dwor ;-) czy córce wygodnie, chyba tak, rzadko w nim siedzi, kupiłam bo czasem muszę zapakować ją do wózka, a miałam dość dźwigania tej spacerówki z wózka wielofunkcyjnego, pewnie po wakacjach będę mogła wiecej napisac na jego temat
 
Ostatnia edycja:
Ja nadal korzystam ze spacerówki ze swojego wózka wielofunkcyjnego Nano, ale powoli rozglądam się za czymś takim typu parasolka, bo jednak coraz bardziej ten wózek służy nam za transport zabawek na plac zabaw ;-) ale jednak jeszcze tego wózka potrzebujemy, zwłaszcza jak się mała zmęczy i zaśnie, nie wyobrażam sobie wtedy jej dźwigać, więc ja na pewno będę szukać spacerówki z regulacją oparcia.
oj tam regulacja oparcia jest wazna, siostra jeździ quinny zapp xtra 2 i wlasciwie mały nie siedzi jej w wozku podczas spacerow, ale wozek jest potrzebny bo jak pada i zasypia to lekka spacerowka jak znalazl
 
Moja kuzyna ma Maclarena xt jest dość drogi ale podobno bardzo wygodny dla dziecka i przy składaniu. Ona kupiła na alegro prawie jak nowy za połowę ceny.
 
My mamy Minimę z Easy go. Wózek wart swojej ceny, chociaz porównując jego koszt z podobnymi modelami u konkurencyjnych producentów to jest stosunkowo tania. Główne plusy to lekkosc, zwinnosc, kompaktowosc. Minima jest prosta w obsludze, latwo się ją nam sklada i lekko jezdzi na kazdym terenie.
 
Przymierzałam się do kupna parasolki ale nie zdałaby by u mnie egzaminu, to są wózki na idealne nawierzchnie a u mnie takich niestety nie ma za to świetnie się sprawdza spacerówka od xlandera którą mam
 
Czy ja wiem mam spacerówkę recaro easylife i nie mam problemu z jazdą również po nierównej nawierzchni takiej jak kostka. Dużo zależy od konstrukcji samego wózka, a wygoda spacerówki, przede wszystkim jej lekkość, jest nieporównywalna.
 
reklama
Ja nie przepadam za parasolkami, bo wbrew pozorom po złożeniu zajmują dużo miejsca. to są takie długie prostokaty, które trudno włożyć do małego bagażnika. Do parasolki troche podobny jest Baby Jogger City Mini Zip, bo on się składa i wzdłuż i wszerz, więc zajmuje 50% mniej miejsca po złozeniu. Poza tym ma obszerne siedzisko i duuużą budke z filtrem UV, wiec masz tez ochronę przed słońcem w komplecie:) Jak już koniecznie musisz mieć parasolkę to może Baby Design Travel Quick albo Chicco London. Bardzo budżetowe opcje:)
 
Do góry