reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówka parasolka?

Ja, mam Maxi Cosi Mura Plus 4 i jestem zadowolona dzidzius jak narazie jezdzi w gondolce i jest ok gondola spora takze z pol roku pojezdzi a pozniej kubelek fajnie regulowany.
 
reklama
mura spoko wózek,jednak to nie parasolka tylko spacerówka,jeśli chcesz parasolkę zobacz sobie model noa fajny jest jeansowy,lekki i mały wózek,którym łatwo się poruszać
 
graco evo jest super lekkim i wygodnym wózeczkiem ktorej uzywamy w roli spaceroweczki do samochodu, wyjazdowo. sprawdza sie rewelacyjnie bo mimo lekkosci i zwrotnosci na wiejsich drogach tez sprawdza sie doskonale
 
apis zgadzam się z Tobą, mi bardzo podoba się to że mimo nierównym chodnikom czy na spacerze poza miastem dziecko leży w wózku bardzo dobrze,nie skacze i nie przemieszcza się. Bardzo wygodny jest dla mnie też na zakupach, ma duży kosz i możliwość zamontowania fotelika.
 
ale to chyba nie jest parasolka, tak? na pewno bardzo lekkim wózkiem, a o to przede wszystkim chodzi w parasolkach jest quinny yezz, wązy chyba z 5kg
 
mura spoko wózek,jednak to nie parasolka tylko spacerówka,jeśli chcesz parasolkę zobacz sobie model noa fajny jest jeansowy,lekki i mały wózek,którym łatwo się poruszać
Noa rzeczywiscie jest super, i ma bardzo fajne rozwiazanie , ze jak sie ja zlozy to mozna ciagnac jak walizke :)
 
Noa rzeczywiscie jest super, i ma bardzo fajne rozwiazanie , ze jak sie ja zlozy to mozna ciagnac jak walizke :)
no tak, mura to spacerówka na stelażu porządna, noa parasolka lekka i łatwa w prowadzeniu, ja na parasolkę zdecyduję się za jakiś czas, jak mój maluszek będzie chodził, bo to wiadomo, że wtedy lekki wózek jest lepszy, bo i dziecko jest stabilne bardziej
 
no tak, ale Yezza tez mam moj starszy synek jezdzi w takim jak idzie z babcia na spacerek :) a jest naprawde super
 
reklama
Do góry