reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówka parasolka?

reklama
a jak dlugo uzytkujesz yezz?

ok 8 miesiecy, cos takiego, babcia kupila jak sie dowiedziala ze jestem w znowu w ciazy, aby odciazyc i siebie i mnie kupila nam Yezza zeby synka na dluzsze spacerki zabierac, a wiadomo jak dluzej pochodzi to zaraz nozki bola a babcia juz nie podniesie taki, i jak dla babci taki wozeczek odpowiada to ja nie mam zastrzezen :) lekko sie prowadzi i jest wizualnie bardzo ładny :) mamy taki sliwkowy kolor
 
dokladnie tak, i co najwazniejsz latwo wejsc z nim do komunikacji miejskiej, yezz bardzo stabilny jak na taka mala wage
 
moja siostra ma noe- ten wozek latwo sie sklada i rzeczywiscie po zlozeniu mozna go ciagnac jak walizke, fajne rozwiazanie :)
 
a czy w yezz da sie prac tapicerkę? pralas moze?


jeszcze nie pralam ale mozna normalnie wsadzic do pralki i uprac, oczywiscie nie na gotowanie ale normalny zwykly codzienny program do prania powinien wystarczyc, duze ulatwienie, i fajnie ze latwo sie zdejmuje to siedzisko...
 
reklama
Do góry