reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówka parasolka?

reklama
quinny mimo, że 3 kołowe parasolki, to tez stabilne są, nie latają w żadnym wypadku na boki :-p
 
no może nie, Maxi Cosi Mura Plus 3 ma 3 koła przecież i wiem, że jest stabilna, ale to gdzieś w głowie mnie męczy :)
 
u mnie juz raczej postanowione z tym zapp xtra 2, jeździlam nim po sklepie i bylo okej, zreszta ilosc kol jest mniej wazna od paru innych funkcji, typu siedzisko, stabilnosc, waga itp
 
W takim razie czekamy na Twoją opinię jak wózek będzie już u Ciebie,mam nadzieję że będzie on warty swojej ceny oraz że nie zawiedziesz się n anim,daj koniecznie znać jakie są Twoje wrażenia:)
 
ale na korzyść Maxi Cosi przemawia też fakt, że są to wózki/foteliki produkowane od wielu, wielu lat ^^
 
reklama
odnośnie firmy Quinny, to nie słyszałam złych opinii, znajoma, która ma, to sobie chwali, że lekki to przede wszystkim, że ma fajny nowoczesny wygląd, w necie też jest wiele dobry opinii na temat tych wózków i zaczynają być popularne, bo coraz więcej widuję parasolek od Quinny na ulicach :tak::-)
 
Do góry