reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówka parasolka?

zania

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2013
Postów
17
Miasto
Sosnowiec/Będzin
Witam.
Planujemy z mężem zakup spacerówki parasolki, ale wybór jest taki ogromny że nie wiemy co wybrać.
Obecnie korzystamy z wózka firmy colletto giovani 3 w 1. Głęboki okazał się super, spacerówka jest taka średnia, ale nosidełko totalna porażka. No ale w sumie ja nie o tym hehe :-)

Dużo podrózujemy, szukamy spacerówki w miare lekkiej, składanej w parasolkę bądź są też takie składane jakby w walizke, też by nam to odpowiadało.
Do tego oparcie rozkładane do pozycji leżącej, podnóżek regulowany, odpinany pałąk, budka opuszczana nisko aby spełniała swoje funkcje i chroniła przed słońcem, noi okienko do obserwacji dziecka.

Widzieliśmy dużo modeli i w sumie narazie do gustu przypadły nam dwa wózki firmy Espiro.
Espiro Magic
Wózek Espiro Magic 08 Fuchsia Spacerowy - Ceneo.pl
oraz Espiro Active
Wózek Baby Design Espiro Active Spacerowy - Ceneo.pl

Tyle że w każdym z nich jest coś co nam pasuje i nie pasuje.
Macie jakieś doświadczenia z tymi wózkami?
A może polecacie jakieś inne?
Z góry dziękuję za rady :-)
 
reklama
Ja mogę ci powiedziec jeszcze ze espiro magic mi sie podobał, ale jak wsadziłam do niego dziecko to był bardzo niestabilny i cięzko było mi z dzieckiem w wózku zawracać.
Inglesina trip był moim faworytem, ale miał za płytkie siedzenie dla mojego dziecka.
Kupiliśmy ostatecznie Xlandera XS - traktujemy go jako wózek "wyjazdowy", na zakupy, do auta. Na spacery chodzę ze spacerówką Tako Warrior, jest wygodniejszy dla dziecka.
Jaki byś nie chciala kupić wózek to najpierw przymierz dziecko do niego.
 
Ja mogę ci powiedziec jeszcze ze espiro magic mi sie podobał, ale jak wsadziłam do niego dziecko to był bardzo niestabilny i cięzko było mi z dzieckiem w wózku zawracać.
Inglesina trip był moim faworytem, ale miał za płytkie siedzenie dla mojego dziecka.
Kupiliśmy ostatecznie Xlandera XS - traktujemy go jako wózek "wyjazdowy", na zakupy, do auta. Na spacery chodzę ze spacerówką Tako Warrior, jest wygodniejszy dla dziecka.
Jaki byś nie chciala kupić wózek to najpierw przymierz dziecko do niego.

zgodze sie z Sosnowiczanka musisz wziasc ze soba szkraba, nie w kazdej parasolce jest wygodnie dziecku ,to ma byc przyjemnosc,funkcjonalnosc dla Ciebie i dla dziecka:)
 
Bardzo Wam dziękuje. Tak zrobię :-) W sumie przy ogladaniu wozkow jesteśmy z małą, tylko jak do tej pory zawsze nasza Majcia chwile przed wejściem do sklepu usypiała i szkoda mi było ją budzić :-D
 
My zrobiliśmy trochę inaczej z parasolką - dla nas parasolka to wózek typowo miejski (małe kółka - po wertepach czy piachu nie pojedzie), więc wzięliśmy jakąś taniochę, byle jeździła i się składała - na szybkie zakupy nic więcej nie potrzeba. Oprócz tego mieliśmy xlandera xa i on też się składał i mieścił do bagażnika - w razie wypadu do lasu, to właśnie jego zabieraliśmy :tak:
 
Ja mam maclarena xt i nad morzem tez się sprawdził. wiadomo po suchym piachu żaden wózek nie pojedzie (pchany, nie ciągnięty). Prowadzi się go lepiej niż niejeden kolos na pompowanych kołach. Mam też MB swifta i nie widzę różnicy w konforcie dziecka- oba wózki sa mega wygodne dla obu stron.
 
W sobote byliśmy w sklepie z wózkami i tak jak radziłyście nasza Maja przetestowała dwa wózki z firmy Espiro, Magic i Active.
Niestety problem sie nie rozwiązał bo w oby dwóch mieliśmy wrażenie że było jej wygodnie, prowadziły się też fajnie. Także wózek nie został kupiony bo nie wiemy który wybrać :-( Czytałam opinie na temat tych wózków też mi to nie pomogło w decyzji, każdy z nich cieszy się i pozytywnymi i negatywnymi opiniami. Kurcze, zbliża się wyjazd nad morze i coś mi się wydaje że będziemy musieli zabrać naszego olbrzyma, bo nie wiem czy do tego czasu podejmiemy decyzje który kupić.
 
reklama
Do góry