reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówka?

Madziołek.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2016
Postów
525
Witam.
Planujemy zakup spacerówki,w tym momencie mamy wózek 3w1 jednak jest ciężki i zajmuje dużo miejsca po złożeniu.Potrzebujemy małej po złożeniu spacerówki takiej która nie zajmie dużo miejsca w bagażniku, lekkiej ,dobrze się prowadzącej w terenie i po mieście.Najlepiej gdyby miała dosyć duży kosz na zakupy.Wiem, że dosyć dużo wymagań jednak jest to dla mnie podstawa.Dosyć często wyjeżdżamy oraz robimy sobie dosyć długie wycieczki (lasy,góry itp),więc liczy się dla nas komfort dziecka i nasz.Proszę o modele warte uwagi ;)
 
reklama
Rozwiązanie
Faktycznie sporo wymagasz:) Trudno połączyć małe wymiary po złożeniu z tym, żeby spacerówka była dobra w terenie. Bo raczej do lasu potrzebne będą większe, pompowane koła. Najlepsza ultramała i lekka spacerówka to moim zdaniem Baby Jogger City Mini Zip, bo składa się wzdłuż i wszerz, a przy tym ma przestronne, pełnowymiarowe siedzisko. Ale ma mniejsze koła, które mogą nie poradzić sobie na wertepach. Jeśli wygospodarujesz w bagażniku trochę więcej miejsca to polecam dwa modele, które powinnaś wziąć pod uwagę. Jeden do Baby Jogger City Mini GT trójkołowiec na pompowanych koła. Świetnie się nim manewruje. Albo Espiro Sonic Air na pompowanych kołach. Bardzo stabilny, ma fajne kolory i przypinana do budki nieduża torbę na telefon czy...
Ja planuje zakup joie litetrax 4 sklada sie jedna reka, zajmuje malo miejsca i jest lekki. Kolezanka go ma (mieszka na 4 pietrze) mowi ze to byl jej najlepszy zakup. Na pompowanych kolach to wygodnie dziecku bedzie w nim nawet po wertepach w gorach
 
Ja szybko zamieniłam wozek 3w1 na spacerowke. Wybrałam baby jogger city mini gt. Dla mnie idealny. Leciutki, składa sie jedna ręka, duża buda z podglądem dziecka, regulowana rączka, możliwość rozłożenia na płasko. Jednak cena jest dość wysoka i to jest jego wada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Wszystkie wózki o których napisałyście wydają się ok.Baby jogger świetny,ale cena nie mała też z chęcią bym taki odkupiła.Co do kół teraz mamy żelowe i wydają mi się idealnym rozwiązaniem,nie przebiją się co przy pompowanych już by się zdarzyło bo wjechaliśmy na pinezkę i się wbiła.
 
reklama
reklama
Do góry