reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką spacerówkę wybrać?

W styczniu przeważnie wyprzedawane są stare kolekcje, a koło lutego marca wchodzą nowe :tak: Ale jakoś wątpię żeby wymyślili coś nowego i lepszego :eek:
 
reklama
No ja w pewnym momencie ustaliłam pewne kryteria :tak:

- nie szukam jednego wózka do wszystkiego bo takiego niema :-D
- rozmiar kół nie istotny, z naciskiem raczej na mniejsze niż większe, do tego w żadnym wypadku nie dmuchane :no:
- wózek raczej z górnej półki bo one w większości świetnie się prowadzą :tak:
- przekładana rączka
- pojemny i łatwo dostępny kosz na zakupy
- regulowany podnóżek
- w miarę możliwości lekki

No i został mi tylko jeden wybór i kupiłam sobie Venezię :tak:Aczkolwiek to nie jest jedyny wózek który mam na stanie :-p
 
No ja mam te same kryteria z wyjatkiej przekładnej rączki, ale za to musza byc małe rozmiary i odpowiednie po złożeniu...
Okazało się ,że na Youtube mozna obejrzec wszyskie wózki i np. poszukałam o tym PegPerego SI i co znalazłam... [video=youtube;tN4EeypP0gU]http://www.youtube.com/watch?v=tN4EeypP0gU[/video]
 
Ja mam Peg Perego Pliko P3 (kupiłam jeszcze zanim drugi synek się urodził, na początku służył do przewożenia małego we wpiętym foteliku samochodowym), więc jeżeli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem. Jestem z niego baaaaaardzo zadowolona, jest to u nas drugi wózek, który jest zwykle w samochodzie, zabierany jest na wyjazdy, zakupy, wyjścia; na zwykłe spacery mam dużą spacerówkę, ale mały już coraz mniej chętnie jeździ w wózku, więc zastanawiam się czy by nie zostawić już tylko Pliko...
 
No właśnie ja sie zastanawiam....tylko nie wiem, czy on jest nie za duży po złożeniu. Mama dość mały bagaznik w aucie, w którym jeżdżę, więc musi to byc parasolka, bo tylko na dlugośc mam miejsce. No i on chyba dość ciężki jest? A amortyzacja jaka? No i jak w ogóel wykonanie tego wózia? BO cena wysoka, nie wiem, czy w tej cenie nie wolałabym maclarena...Aha, i jak sie rozkłada? Łatwo? dwoma rękami?
 
No właśnie ja sie zastanawiam....tylko nie wiem, czy on jest nie za duży po złożeniu. Mama dość mały bagaznik w aucie, w którym jeżdżę, więc musi to byc parasolka, bo tylko na dlugośc mam miejsce. No i on chyba dość ciężki jest? A amortyzacja jaka? No i jak w ogóel wykonanie tego wózia? BO cena wysoka, nie wiem, czy w tej cenie nie wolałabym maclarena...Aha, i jak sie rozkłada? Łatwo? dwoma rękami?

Waga to około 9,5 kg, więc jest cięższy niż najcięższy maclaren o 2 kilogramy, Amortyzację posiada lekką podobną do tej która jest także w maclarenie, wykonany jest bardzo dobrze, problemów typu coś trzeszczy czy się psuję raczej nie będzie przy eksploatacji. Co się rozkłada? Plecy do pozycji leżącej czy cały wózek? Plecy rozkładają się jedną ręka, a wózek w sumie też dość fajnie i w prosty sposób.

Pozdrawiam.
 
Dzięki....waga dla mnie nie najwazniejsza, tylko czy się zmieści do bagażnika, jak rozkłada oparcie i jak się skałada cały wózek...juz mniej więcej wiem..
 
Ola K. opowiedz coś więcej o tym Peg Perego, bo chciałabym obiektywnej opinii o nim...sprzedawcom nie do końca wierzę.
 
reklama
Ja moge polecić Peg Perego Pliko P3, łatwo sie rozkłada i składa, do bagażnika małego auta sie mieści, jest bardzo zwrotny, lekki, dziecku w nim wygodnie. Minusem jest cena.
 
Do góry