reklama

jaka sukienkę wybrać

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez kalinabors, 20 Marzec 2016.

1. kalinabors

kalinabors Początkująca w BB

Hej! Trafiłam na świetną przedsprzedaż nowej kolekcji Lous, w której się zakochałam :p Piękne, delikatne rzeczy. Na pewno kupię bluzkę i sukienkę tylko zacznę od jednego i nie wiem, na którą się zdecydować. Którą z dwóch sukienek wybrałybyście. Taką:

Link do: LOUS WARSAW SUKIENKA NAGOYA

Czy może:

Link do: LOUS WARSAW SUKIENKA COLLAR

Nie mogę się zdecydować.

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Żadną.

3. reklama
  4. asia_wo88

asia_wo88 Początkująca w BB

Moim zdaniem też żadna... Jakoś zupełnie nie trafiają w mój gust.

5. Asiela87

Asiela87 Aktywna w BB

Chyba trzeba by je na żywo zobaczyć:)

6. Asiela87

Asiela87 Aktywna w BB

Ja lubię przymierzyć.

7. BeeBee

BeeBee Zaciekawiona BB

Jeśli zaś chodzi o sukienki letnie, to co będzie modne w tym sezonie? Długie, krótsze fasony? Jaka kolorystyka będzie na topie? Nieco intensywniejsze, czy może bardziej stonowane barwy? Wzory, czy raczej gładkie tkaniny? Wyjeżdżam na trzy tygodnie nad morze, rozglądam się już za czymś ciekawym, ale nie wiem, jakie będą trendy tego lata. Może coś podpowiecie? ;)

8. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ja proponuję Ci zerknąć na ofertę modnych sukienek od domodi gdzie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na tym serwisie jest bardzo duży wybór, sukienek w rożnych kolorach, wzorach, krojach i fasonach. Każda kobieta znajdzie tam coś dla siebie.

9. Marystocztery

Marystocztery Początkująca w BB

Ja polecam Ci sklep pasujemi.pl :) Mają ogromny wybór przepięknych sukienek w naprawdę dobrych cenach. :) Robię zakupy głównie tam i jestem bardzo zadowolona. :) Zresztą, zobacz sama jakie mają cudeńka: Link do: Sukienki - PasujeMi.pl :) Pozdrawiam! :)))

10. reklama
  11. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Jest wiele stron, gdzie można znaleźć ciekawe sukienki i porady. Ja ostatnio zaglądałam na modbis: Link do: Strój koktajlowy, gdzie można znaleźć ciekawe sukienki, a także artykuły z poradami. Z pewnością na wiele różnych uroczystości czy spotkań dobrze sprawdziłyby się sukienki koktajlowe. Ich wybór jest dość spory.

12. AgnieszkaGrzelaz

AgnieszkaGrzelaz Zaciekawiona BB

Poleć forum