reklama

jaka sukienkę wybrać

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez kalinabors, 20 Marzec 2016.

1. kalinabors

kalinabors Zaciekawiona BB

Hej! Trafiłam na świetną przedsprzedaż nowej kolekcji Lous, w której się zakochałam :p Piękne, delikatne rzeczy. Na pewno kupię bluzkę i sukienkę tylko zacznę od jednego i nie wiem, na którą się zdecydować. Którą z dwóch sukienek wybrałybyście. Taką:

Link do: LOUS WARSAW SUKIENKA NAGOYA

Czy może:

Link do: LOUS WARSAW SUKIENKA COLLAR

Nie mogę się zdecydować.

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Żadną.

3. reklama
  4. asia_wo88

asia_wo88 Początkująca w BB

Moim zdaniem też żadna... Jakoś zupełnie nie trafiają w mój gust.

5. Asiela87

Asiela87 Zaangażowana w BB

Chyba trzeba by je na żywo zobaczyć:)

6. Asiela87

Asiela87 Zaangażowana w BB

Ja lubię przymierzyć.

7. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ja proponuję Ci zerknąć na ofertę modnych sukienek od domodi gdzie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na tym serwisie jest bardzo duży wybór, sukienek w rożnych kolorach, wzorach, krojach i fasonach. Każda kobieta znajdzie tam coś dla siebie.

8. Marystocztery

Marystocztery Początkująca w BB

Ja polecam Ci sklep pasujemi.pl :) Mają ogromny wybór przepięknych sukienek w naprawdę dobrych cenach. :) Robię zakupy głównie tam i jestem bardzo zadowolona. :) Zresztą, zobacz sama jakie mają cudeńka: Link do: Sukienki - PasujeMi.pl :) Pozdrawiam! :)))

9. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Jest wiele stron, gdzie można znaleźć ciekawe sukienki i porady. Ja ostatnio zaglądałam na modbis: Link do: Strój koktajlowy, gdzie można znaleźć ciekawe sukienki, a także artykuły z poradami. Z pewnością na wiele różnych uroczystości czy spotkań dobrze sprawdziłyby się sukienki koktajlowe. Ich wybór jest dość spory.

10. reklama
  11. AgnieszkaGrzelaz

AgnieszkaGrzelaz Zaciekawiona BB

12. kusmir

kusmir Fanka BB :)

W sieci można znaleźć sporo ładnych sukienek najróżniejszych krojów i fasonów. Niedawno oglądałam dosyć ciekawe różowe sukienki w serwisie baan.pl i choć za tym kolorem nie bardzo przepadam i też niespecjalnie mi pasuje, to muszę przyznać, że wygląda to ładnie.

Poleć forum