reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka szansa na ciąże?

reklama
Wiesz, jak coś robić, to porządnie.
Chciałam dać poprawną odpowiedz a nie wysylac kogos na jakies durne testy, badania krwi albo do lekarza :/

No weź! Testy? Badania? Zlituj się, kto w dzisiejszych czasach wierzy w takie bzdury! Jedyna słuszna i prawdziwa odpowiedź to ta uzyskana w internecie, nie można wierzyć kawałkowi plastiku czy tym konowałom lekarzom!
 
A "BRAVO" jeszcze wychodzi?
Może tam wyliczą i dadzą pewną, ostateczną odpowiedź.
I jeszcze płeć od razu potwierdzą...
 
W 12 dniu cyklu strasznie zabolal mnie jajnik że nie mogłam ustac... Może to była owulacja? A teraz od tydz po bolewa brzuch i jajnik...
 
W 12 dniu cyklu strasznie zabolal mnie jajnik że nie mogłam ustac... Może to była owulacja? A teraz od tydz po bolewa brzuch i jajnik...

A kiedy powinnaś mieć okres? Jak się nie pojawi zrób test i wszystko się okaże. Na domysły nikt nic nie jest w stanie powiedzieć.
 
reklama
Do góry