reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka torebka na wiosnę i lato

karolinne

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2016
Postów
169
Zrobiłam sobie ostatnio duże porządki w szafie oraz postanowiłam kupic sobie nową torebkę. Mam sporo torebek w ciemnych kolorach ale żadnej w jasnym kolorku ;)
Upatrzylam sobie takiego niebieskiego shoppera: sklep-torebki.pl/damskie/torebki/shopper-bags/wloska-skorzana-torebka-shopper-bag-blekitna-4065.html
4048s.jpg


Co o nim sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja aktualnie jestem fanką małych torebek, tzw. listonoszek. Co prawda nie są mega pojemne, ale świetnie wyglądają. Kiedy musze wziąć więcej rzeczy biorę także jakąś fajną torbę płócienną na ramię.
a ze stron to polecam answear, e-obuwie tam są markowe torby w fajnych cenach
 
ta błękitna torebka jest super!! :D Moja znajoma ma coś podobnego wygląda faktycznie nieźle :) Poza tym jak akurat bardzo lubię takie kolory :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry