reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka wanienka?

Pewnie-dziewczyny, kazdy ma swoje zdanie. Ja czytam wszystkie opinie ale mam swoje zdanie i wiem co mi moze sprawic trudnosc a co nie. Dla mnie najlepszym rozwiazaniem jest akurat wanienka z nakladka, dla kogos innego to jest do d...I woli bez nakladki. Jeszcze ktos inny chce miec profilowana. To chyba dobrze ze na rynku sa rozne rzeczy ;-)
 
reklama
Bardzo ciekawy wątek.
Prawdę mówiąc, otwowrzył mi oczy na problem, którego istnienia nie zauważałam :eek:
Dostaniemy wanienkę od znajomych - chyba zwykłą (nawet pewna nie jestem) więc nie interesowałam się dostępnymi na rynku.

Z doświadczeń rodzinnych pamiętam, że dla siedzącego dziecka świetnie sprawdziła się taka nakładka na wannę z korkiem. Nie była jakaś ogromna (dziecko by się w niej nie położyło - jednak wygodnie siedziało), wodę nalewało się prysznicem a spuszczało do wanny po wyjęciu korka. Bardzo wygodne - zwłaszcza dla pleców, bo nie trzeba było schylać się tak bardzo, jak wtedy gdy maluch siedziałby w zwykłej wannie.
No, ale to oczywiście nie dla noworodka...
 
Patrycja masz racje! Te siodelka super sie sprawdzaja! jak ja kapalam moje blizniaki to bez tego bylo by niemozliwoscia:tak: a tak to sobie ladnie siedzialy i mialam spokoj, nie trzeba sie martwic ze cos im sie stanie. latwo w nich tez umyc dzidzie i fajnie sie w tym bawia!!! Ja napewno kupie jak przyjdzie czas!!!:tak:
 
na prawde fajna rzecz, nie wiedziałam że takie cuda są:)) jeny jaka ja niedoedukowana jestem ;/
 
reklama
Do góry