reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka wanienka?

kachasek

matka-wariatka :)
Dołączył(a)
19 Styczeń 2007
Postów
4 379
zastanawiałyście się już nad wanienką? nurtuje mnie problem, która będzie wygodniejsza, nakładana na wannę, czy wolnostojąca ze stelażem... jak myślicie? a może podpowiedzą mi te z was, które są juz mamusiami?
 
reklama
Kachasku kochana wbilas mi kolejny gwozdz do glowy i calkiem dobrze nawet bo zupelnie o tej wanience bym zpomniala...
Chyba sie przejde do jakiegos sklepu i poogladam na zywo ... to jaka cos mi wpadnie w oko dam znac...tez czekam na sugestie (choc na razie jeszcze lozeczka nie mam ...ajjjj )
 
Nie mam doswiadczenia ale wstepnie mam upatrzona wanienke. Wydaje mi sie ze fajna bedzie taka:
wanienkazl1.jpg

Podoba mi sie ten nakladany pajaczek bo nie zamocze dzidziusiowi uszek i pepka, dla osoby bez praktyki moze byc wygodniejsza ;-)
 
najlepiej plaska wanienka i wszedzie odradzaja jakiekolwiek lezaczki czy maty dla dziecka bo to zbiorowisko bakterii a komu sie chce po kazdej kapieli prac to wszystko??? ja nie mialam ostatnio stojaka ale teraz bede miala bo plecy bola niemilosiernie jak trzeba sie schylac - mialam wanienke na lawie ale jak macie w cieplym pomieszczeniu wysoki stol kuchenny to spoko!! wystarczy!!!
 
A my nie mieliśmy ani stojaka do wanny ani przewijaka i świetnie sobie radzilimy. Przed kąpielą koc rozkładaliśmy na stole na to ręcznik i cała higiena pozawannowa tam, a wannę stawialiśmy na krzesłach, żeby była trochę niżej, ale równie dobrze można ją postawić na stole.
I nie polecam tych wanienek najbardziej popularnych z wyższym wezgłowiem (???) bo są strasznie wywrotne i ciężko z nich wodę wylać bez rozlewania
 
Ja się zdecydowałam na poniższą:

onda_norm.jpg


Model Onda firmy OKBaby.
Szczerze mówiąc kierowałam się opiniami dotychczasowych mam. Wszystkie które miały były zachwycone. Moje domowe guru od kąpania też było zachwycone po obejrzeniu w sklepie.
Jest do tego oryginalny stelaż, ale drogi. My chyba zdecydujemy się na taki dorabiany polski. Pasuje idealnie a jedna trzecia ceny.

P.S. Jest jeszcze model wyższy - Onda Evolution ale drogi jak pieron bo ma w komplecie stelaż do wanny. A mi na grzmota bo nie mam wanny :-D
 
Efilo a ile taka przyjemność kosztuje?
Ja oglądałam na stronie ikei mają całkiem sensowną wanienkę i w dobrej cenie :tak:
 
Jolcia sprawdzalam na allegro tą wanienkę którą wkleila Efilo,jest superowa,ale sama wanienka kosztuje od 60-70zl,a ze stelazem 170-180 jakos tak,buziaczki

Efilo wybór fajniutki i mysle ze trafny,zobaczymy u mnie jak z calkowitymi kosztami bedzie,no i moze i ja na cosik takiego sie zdecyduje ale to dopiero jakos w maju

buziaczki

Włoska WANIENKA dwupozyc ONDA STELAŻ Nowa wersja (167204823) - Aukcje internetowe Allegro

WANIENKA dwupozycyjna ONDA OK BABY * nowa wersja * (168789724) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam...

Ja mialam zwykla wanienke 100cm...Sprawdzila sie siwtenie...[mnie sie nic nie wylewalo} Czesto stawialam wanienke na pralce a czasami poprostu w wanie stala...Jak mloda skonczyla 3 miesiace kapalismy ja juz normalnie w duzej wannie...A jesli chodzi o niemoczenie uszek to jest jakas bzdura...Dziecku nic sie nie stanie jesli nie zrobimy przeciagu...Przeciez cale 9 miesiecy dziecko plywa w wodzie....:-)

My osobiscie kapalismy na gabce-10zl kosztuje to "gownienko" wiec co miesiac zmieniamy...Jakos te plastikowe wynalazki dla malucha wydaja mi sie za twarde i niewygodne...Zreszta nie tylko moje zdanie...No ale wybor Wasz oczywiscie...

Dam Wam tez dobra rade jesli beda Wam dzieci plakac przy wyciaganiu i wycieraniu...Ja moja suszylam suszarka...Mloda ani razu mi nie zaplakala...A rade ta dostalam od mojej poloznej...No i poskutkowalo u innch malcow...
dzieci lubia ciepelko i odglosy typu suszarka ,odkurzac:-)

Pozdrawiam:-)
 
reklama
Izka01 ja tez planuje kupic ta wanienke co ty:-D :-D Maja ja w Walmarcie i w targecie za ta sama cene. jeszcze najpierw musze podjechac zobaczyc ja z bliska i "pomacac". Ale chyba ta chce:-D
 
Do góry