reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka woda mineralna?

Ja odkąd pamiętam piję wodę mineralną Żywiec Zdrój i także piłam tą wodę w ciąży a teraz także tą wodę pije moje dziecko. Wszystko było i jest ok, uważam, że jest to jedna z lepszych wód mineralnych. Także lekarz powiedział, że spokojnie mogę pić tą wodę i dawać ją dziecku tylko jeszcze lepiej by było jakby tą i każdą wodę mineralną przegotować dopóki dziecko jest małe. Możecie tutaj poczytać więcej o wodzie Żywiec Zdrój o zobaczyć jakie ma wartości odżywcze: Link do: Woda mineralna Żywiec Zdrój - najlepsza hurtowa cena
 
reklama
To tak jak ja, ale piję też jak Monia101 bardzo dużo wody z kranu, w sumie mam czystą warszawską kranówkę bardzo ostatnio popularną więc korzystać ile się da :D
 
Nie piję wody mineralnej odkąd mam w domu zainstalowany system Water Point. System filtracji jest podłączany do sieci wodociągowej i mieści się w szafce pod kranem. Woda jest filtrowana, zdatna do picia i bezpieczna dla zdrowia.
 
Zamiast wody mineralnej proponuję pić wodę źródlaną, a ogólnie jeżeli pije się z butelki plastikowej to jednak polecam też trochę po pierwszym otwarciu jej wylać.
 
reklama
Warto sprawdzić jakie są zalecenia miasta czy woda nadaje się do picia. Jeśli tak, to jest to najlepsze i najtańsze rozwiązanie ;)
 
Do góry