reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką wybrać spacerówkę, Graco Mirage, Coneco Traper, Quatro Royce? Może inny?

beata26

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
15 Maj 2009
Postów
2 569
Miasto
taka tam ładna miejscowość :)
Witajcie, szukam spacerówki dla córci, cena do max 400zł. Bardzo mi się podoba http://allegro.pl/wozek-traper-coneco-spacerowka-9mega-gratisow-i3128155988.html kolor jagodowy,
GRACO MIRAGE +PARASOLKA+FOLIA+MOSKITIERA +9xGRATIS (3116750492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolor śliwkowy

lub ten SOLIDNE WÓZKI QUATRO ROYCE Z FOLIĄ - NAJTANIEJ ! (3116672740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. szaro niebieski.

Czy któraś z Was miała którykolwiek z tych wózków? Może się podzielić opiniami? Najbardziej mnie interesuje opinia nt coneco traper, ale oczywiście piszcie kobitki nt innych. Jeśli macie jakiś inny warty polecenia do tej kwoty to bardzo proszę. Dla starszej córki miałam Mini Baby Design, bardzo fajny, jego lepsza wersja jest niestety dla mnie za droga :-( Więc z góry dzięki za opinie :-)
 
reklama
kobitko żadna z Was nie miała takiego wózka? ja się skłaniam ku Mirage ew, Coneco, ale nadal nie wiem :-D Coneco widziałam w sklepie, jest ok, mirage jutro mają dostać to obejrzę i wtedy będę mieć porównanie.
 
mi zależało głównie na funkcjonalności spacerówki, by była lekka i mała po złożeniu, a zarazem zapewniała bezpieczeństwo mojej córeczce, dlatego postawiłam za namową siostry na wózek Lira 3, ona również korzystała z tej spacerówki ze swoim synkiem
 
ze spacerówek graco proponuje modele evo oraz symbio
tanie, solidne, latwe w skladaniu, leciutkie i przede wszystkim wytrzymałe :)
 
graco symbio 3w1 wydaje się najbardziej trafnym wyborem, najszersza oferta oraz bardzo trafna ;)
 
reklama
Względem ceny faktycznie wydaje się ciekawym pomysłem,natomiast jeżeli chodzi o solidność i funkcjonalność to polecam też kilka modeli McLarena,może są droższe,ale do nich mam zaufanie.
 
Do góry