reklama

Jaka wygodna duża torebka dla mamy

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez ilia, 13 Wrzesień 2016.

1. ilia

ilia Zaciekawiona BB

Cześć dziewczyny. Obecnie rozglądam się za jakimś wygodnym większym shopperem, w którym można byłoby zmieścić wszystko co jest młodej mamie potrzebne ;) Na torebkę chciałabym przeznaczyć do 250 zł. Eskoskóra raczej odpada bo jeszcze do tej pory niestety nie spotkałam sie z torebka z ekoskóry naprawdę dobrej jakości :)
    Mam na oku taką prostą czarną
    Podoba się Wam?

Bo jeszcze na oku mam taka lakierowaną:
    Link do: Włoska elegancka duża aktówka skóra lakierowana A4 szara (2829)
    I już w sumie nie wiem co wybrać

Ostatnia edycja: 23 Wrzesień 2016
  2. marzenka33

marzenka33 Zaciekawiona BB

U mnie te z ekologocznej skory i tak wytrzymywaly dluzej niż te z prawdziwej. Sama kupuje często torebki Monnari bo maja według mnie najlepszy stosunek jakości do ceny. Radze też kupowac online, bo te w stacjonarnych sklepach nie sa zbyt tanie. Ja mam swoje dwa modele stąd Link do: Torebki damskie Monnari i mogę powiedzieć ze dostawa trwala u mnie za każdym razem tylko kilka dni

3. reklama
  4. Ewkamarchewka1

Ewkamarchewka1 Zaciekawiona BB

5. Kasiulek_85K

Kasiulek_85K Zaciekawiona BB

Kupiłam niedawno na sezon jesienno - zimowy taką torbkę Link do: MICHAEL KORS TORBA - Torebki - Kobiety Jest duża i pakowna, co bardzo ważne, no i nie jest czarna, a nie lubię czarnych torebek, są nijakie. W ogóle na w sklepie mojezakupy.net ostatnio było wiele ładnych torebek.

6. julia.melke

julia.melke Początkująca w BB

Ja ostatnio zdecydowałam się na torebkę w nieco niecodziennych kolorach, jednak moja mama jest taką osobą, która lubi czarne bądź szare kurtki i płaszcze przełamywać fajnymi, żywymi i energetycznymi kolorami. Razem z moim rodzeństwem zdecydowaliśmy się na zakup torebki Link do: Torebka Coccinelle Blue - LUMINELLE - boutique Ten odcień niebieskiego pasuje do większości ciuchów i mama jest naprawdę zadowolona. torebka wykonana jest z dbałością o detale. Wydaje mi się, że lepiej jest wydać pieniądze raz a porządnie.

Poleć forum